Sayfa 164/259 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
    0.88+84+16=188 yapar E olarak,E 2.10,şu an R almak mantıklı ortalaması 1.90,benim ne yazıkki 2.50 üstü,aynem megaptaki gibi devamlı düşen bir R,megaptaki R 4.50'den 2.50 yapmıştı,peşi malum 14 tam 10 misli yükseliş,bunun düşüşü 2 baz alınırsa %130,artık 3-4 maliyetlileri es geçtik,buda 3 üstüne atarmı,belki olabilir ortalık sakin olursa,herşey tahtacı speklerin elinde,tersi olursa soluk 1 tlde alınır eskisi gibi....ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
    Eti R 4.30 iken birden 7.60 yaptırdılar tavanı 8.01,hadi be, hiçmi bu hissenin sahibi yok,1 üstüne atın bari,ne bu be 5.80 yaptırdığınız hisseyi 0.80 yaptırmaktan keyifmi alıyorsunuz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Dadanık döt töbe tutmaz,bunda içeride,etilerde karda,zaten takibimde2 bedelli var,biri dip,diğeri tavan,eşitlediğinde %25 içerideyim bunda,etilerde 50 k var,bunda 250 k,gerçi etilerdeki R olayı bundaki zararı dahada aşağıya çekiyor,neyse huyumu bilirsin ben öyle beleşe hisse satmam,tavsiyem buradan biraz R al bedavadan,benim gibi 1.30 üstü maliyetin olmaz,TSGY= beni yordu çoğunu 2.55 postaladım gitti,megattan sadece 1 k lotum kaldı,4 cıvarından yarısını satmasaydım şimdi 1.5 m cepteydi,borsadanda iyi vurgun vurmuş olurdum,dip hisseleri iyi,kötü tahmin ediyoruzda şu katlama işini beceremiyoruz,bazı arkadaşlar sat şu elindekileride uçuşa geçelim diye takılıyorlar,gerçektende öyle,ben ne zaman satarsam hisseler uçuyor,var bende birşeyler anlamadım,sanırım kuantum enerji kontrollerine fazla takılıyorum ondan

Sn Ortak;Sen bu işlerin uzmanı olmuşsun.Fırtınalı havada yol almayı bilir ve becerirsin..
    Ben daha sakin ve ılık sular da avlanıyorum..:-)
    Son bir haftadır RETA kiti ile uğraşıyorum.56.50 Civarından Kitlediler bana ,O düştü ben aldım,o düştü ben aldım deerken,bende ne para kaldı,ne kredi limiti.Şimdi Hisse 49.50.TL..Zarar Meşe odunu gibi.
    Daha önceki bedelli sermaye arttıran tsgyo dan elimde az lot var.sonunu bugün 2.60-64 e satış yazdım,bakalım alan olacak mı.?.
    Onlar giderse,Zarar da olduğum diğer kağıtlarda işlem yapacağım..Bende,sırtımda 1.Ceket var,o da para etmez ki,Borsa için ilave sermaye yapayım...
    Yine sana bir ekmek kapısı haberi vereyim,Katmer de Pamuk eller cebe kararı almış.O Kagıda Pazartesi günü 5.07-4.90 dan giriş yaptım,Şanssızlık bu ya,Dün birazını 5.08 den, Bugün kalanını 5.49 dan çıktım.Hisse şimdi uçmuş, 5.75 olmuş..
    Kuyaş da bir zamanlar ,Çevik kardeşler operasyon yapıyor söylentisi vardı..Şimdi durum nedir bilmiyorum..

4. Asıl satışlar yarın gelecek. Umudu kalmayanlar ve mecburen bedelliye katılacakları için nakde ihtiyacı olanlar satarlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
    Eti R 8.01 tavan,E 346 tavan,bu lanetin R'si 0.85,buna yüklü gireceğime etiye girsem iyiymiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Asıl satışlar yarın gelecek. Umudu kalmayanlar ve mecburen bedelliye katılacakları için nakde ihtiyacı olanlar satarlar...
    Satsınlar, bizde alırız nasıl olsa battı balık yan gider,öyle alınanlarıda ucuza verecek değiliz,zaten R şu an bedava...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
    Adamlar çok güzel oyun oynadı oyunun kuralına göre,şikayetlik bir durumda yok,çünkü E hissede anormallik yok,esasında E bürüte girmeyecekti,R zaten atık hisse,ucuza alan malı götürür,tepeden alıp satmayanda üzülür...Oyun ise belli,ucuza R satamayan mecbur bedelliye girecek,patronda ellerini oğuşturacak kasa dolacağı için,ayni olayları hep bedellilerde gördük,biraz sabreden çorbayı içer bedelli bitişinde,tabiki satılmayan R olaylarıda var o ayrı konu,mesela atlas moktan bir bedelli yaptı R'ler ellerinde patladı Galibin,hala sürünüyor.

8. Bedelliye girsek ana hisse zamanla yükselişe geçer mi diyorsun hocam?

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Adamlar çok güzel oyun oynadı oyunun kuralına göre,şikayetlik bir durumda yok,çünkü E hissede anormallik yok,esasında E bürüte girmeyecekti,R zaten atık hisse,ucuza alan malı götürür,tepeden alıp satmayanda üzülür...Oyun ise belli,ucuza R satamayan mecbur bedelliye girecek,patronda ellerini oğuşturacak kasa dolacağı için,ayni olayları hep bedellilerde gördük,biraz sabreden çorbayı içer bedelli bitişinde,tabiki satılmayan R olaylarıda var o ayrı konu,mesela atlas moktan bir bedelli yaptı R'ler ellerinde patladı Galibin,hala sürünüyor.
    y.t.d.

Sayfa 164/259 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •