Sayfa 193/259 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    2.37 gösterdi,ama işbankası bana mokluk yaptı 32-33 sattık onun yüzünden,diğer hesaplardan sattık,ama onlarda hissem azınlıktaydı,işbankası borsanın tam açılışında teknik arızaya giriyor ve hala devam ediyor,sadece bana özel,çünkü bana 11 aydır dayattıkları yeni bir sistemmiş,neden yeni sistem,borsada seri şekilde işlem yaptıklarım içinmiş,diğer hesaplarımda sorun yok,galiba milyon lot işlem yaptığım için yıl içinde,amklar de diyeyeyim,37 yapan hisse şimdi 28,belasını versin bu bankanın.
    Çok haklısın sayın refaba aynı durum bende de oldu.Ben de 2.37 den biraz yüksek alım yazmıştım.Emir iyileştireyim dedim. İzin vermedi işbank ve satamadım.

2. pardon satım diyecektim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,357
    2.26 iken birden 30 yaptırdılar yüksek lot alış yaparak,şu ara 2.27-28,oyun içinde oyun ve o oyunun içinde bizde varız,ya herru,ya merru,zarar sıfırlandı,bundan sonra giderse kar cebe yakışır...ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    2.26 iken birden 30 yaptırdılar yüksek lot alış yaparak,şu ara 2.27-28,oyun içinde oyun ve o oyunun içinde bizde varız,ya herru,ya merru,zarar sıfırlandı,bundan sonra giderse kar cebe yakışır...ytd.
    ....Arkadaşım hedef küçük galiba hemen satacak gibi duruyorsun 3 den aşağı çok uçuzdur bu hisse için ben temelden anlarım mali müşavirim. ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,357
     Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ....Arkadaşım hedef küçük galiba hemen satacak gibi duruyorsun 3 den aşağı çok uçuzdur bu hisse için ben temelden anlarım mali müşavirim. ytd.
    Bende iktisatçı eski kurt borsacı 28 senelik,devamlı düşük karlı hisseleri kovalarım,neyse konutlarımın başındayım şu an,zaten sabah bir işbankası rezaleti yaşadık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Bol kazançlar refaba...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bende iktisatçı eski kurt borsacı 28 senelik,devamlı düşük karlı hisseleri kovalarım,neyse konutlarımın başındayım şu an,zaten sabah bir işbankası rezaleti yaşadık.
     Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    Ben doğa bilimcisi ve ornitoloğum, kuş gibi uçacak bu hisse borsadan anlarım
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Ben doğa bilimcisi ve ornitoloğum, kuş gibi uçacak bu hisse borsadan anlarım
    .....KUYUYAŞ ucacakmı hocam kaç fitekadar ucabilir 3 4 aşağı yukarı ne dersin bekleyelimmi bugün tatsızdı sabah iyi actı kapanış dünden kötü

Sayfa 193/259 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •