Sayfa 227/259 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. 2,56 Geçilmeli YTD

2. Bu hafta birşeyler yap artık. Bedelliden gelen paralarla banka borcun kapandı, inşaatın bitmesi için para ayırdın, teslimler sonbaharda ama belki satışlar erkenden olabilir. Geçen haftalarda arsanın değerini KDV dahil 105 milyon olduğunu bildirdin. Şu an ki fiyatın 2.46. eğer cuma günü bu fiyattin alinda kapanirsan seninle işim kalmaz, yok 2.80 üzerinde kapatirsan dostluğumuz devam eder. Benden söylemesi.

3.  Alıntı Originally Posted by Meteqaz Yazıyı Oku
    Bu hafta birşeyler yap artık. Bedelliden gelen paralarla banka borcun kapandı, inşaatın bitmesi için para ayırdın, teslimler sonbaharda ama belki satışlar erkenden olabilir. Geçen haftalarda arsanın değerini KDV dahil 105 milyon olduğunu bildirdin. Şu an ki fiyatın 2.46. eğer cuma günü bu fiyattin alinda kapanirsan seninle işim kalmaz, yok 2.80 üzerinde kapatirsan dostluğumuz devam eder. Benden söylemesi.
    Hocam bi kap daha gelir mi) gitmesi icin

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Elinde birkaç lüks apartman dairesi var, onlardan bile birkaçı satılıp KAP'a düşerse işaret fişeği ateşlenmiş olur. Oradan birkaç satış, sonrasında iyi bir bilanço ve devamında esas olan borsa kuleden gelecek satış haberleri farklı fiyatlara sürükleyebilir bu kağıdı.

5. 2.51 kapattı, umarım bir daha 2.50 altına sarkmaz. Buralarda çok bekledi, bakalım yarın ve hafta sonuna kadar ne yapacak. Beklentim 2.75 olan zirvenin kırılması.

6.  Alıntı Originally Posted by Meteqaz Yazıyı Oku
    2.51 kapattı, umarım bir daha 2.50 altına sarkmaz. Buralarda çok bekledi, bakalım yarın ve hafta sonuna kadar ne yapacak. Beklentim 2.75 olan zirvenin kırılması.
    Bir ara yarın ve sonrası endeks vardı...

7. Halen var cuma günü kapanışı bekliyorum.

Sayfa 227/259 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •