Sayfa 240/259 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

yillik grafikte usd bazinda diplerde geziyor. (çok çok az bir pozisyon ile buradayim ! aslinda 2.39-40 seviyeleri icin kendimi hazirlamistim, oralari da gordu ama kacirdik firsati)"yatırım tavsiyesi değildir"

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yillik grafikte usd bazinda diplerde geziyor. (çok çok az bir pozisyon ile buradayim ! aslinda 2.39-40 seviyeleri icin kendimi hazirlamistim, oralari da gordu ama kacirdik firsati)"yatırım tavsiyesi değildir"
    Aynen beklemedeyiz

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

bugun sert bir satis geldi, bofa kaynakli

yarin eger sarkarsa alim icin daha curetkar olmayi hedefliyorum.

bilanco 24 kasim'a ertelendi.

belki supriz bir bilanco gelebilir.

"yatırım tavsiyesi değildir"

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. mutant , zaman serilerine dayanan analizinizin detaylarini kisaca paylasmanizi rica etsek, yardimci olurmusunuz ?
    Merhaba arkadaşlar zamansal analiz yaptığımızda kuyas 2,56 idi o zamandan beri 2.94 görüp bu haftayı 2.79 ile kapattı.
    zamansal analizde şimdilik sıkıntı yok görünüyor. bakalım analizin belirlediği tarihte değeri ne olacak beklemeye devam.

sn hayek kusura bakmayın biraz geç yanıt vermiş oluyorum zamansal analizimde kullandığım yöntemler elliott ve fraktal geometri. ancak analizi yeni yeni denemeye başlıyorum. o nedenle bekleyip görmek lazım bir süre.
    Bilim ve sanat, itibar görmediği toplumları terkeder. ( İbn-i Sina )

sn. mutant daha detayli bir fiyat analizi bekliyoruz sizden (fraktal geometri ve elliott konusunda epey bir mesai harcamis biri olarak rica ediyorum bu arada)

siz bu tarihler arasinda resimde neyi kesfettiniz.

6. Sn hayek analizlerimi fiyat olarak değilde zamansal olarak irdeliyorum bunu yapmamdaki neden bir hissenin

ne zaman yükselişe ne zaman düzeltme/düşüşe geçebilceğini öngörmek. Beni bu analize yönelndiren esas neden ise

bizim gibi küçük yatrımcılar hisse aldığımızda çoğu zaman yanlış yerleden alıp aylarca/yıllarca beklemek zorunda

kalmamız. Bunun öüne geçmek için böyle bir çalışmaya başladım.

Açıkcası bu analizde fiyat konusu benim analizim dışında bir konu o ayrı bir çalışma konusu çünkü fiyat

bir anda özellikle büyük oyuncuların etkisiyle çok inanılmaz yerlere gidebiliyor. Bitcoin piyasasında olduğu gibi

o nedenle fiyattan ziyade zamansal analiz yaparak hisse yükselişdemi düşüştemi olduğunu öngörmek ve ne zaman biteceğini öngörmek bu süreçte kazanç elde etmek.

Biraz uzun oldu tekrardan herkese iyi kazançlar. (asla ytd)

7.  Alıntı Originally Posted by MUTANT Yazıyı Oku
    Sn hayek analizlerimi fiyat olarak değilde zamansal olarak irdeliyorum bunu yapmamdaki neden bir hissenin

ne zaman yükselişe ne zaman düzeltme/düşüşe geçebilceğini öngörmek. Beni bu analize yönelndiren esas neden ise

bizim gibi küçük yatrımcılar hisse aldığımızda çoğu zaman yanlış yerleden alıp aylarca/yıllarca beklemek zorunda

kalmamız. Bunun öüne geçmek için böyle bir çalışmaya başladım.

Açıkcası bu analizde fiyat konusu benim analizim dışında bir konu o ayrı bir çalışma konusu çünkü fiyat

bir anda özellikle büyük oyuncuların etkisiyle çok inanılmaz yerlere gidebiliyor. Bitcoin piyasasında olduğu gibi

o nedenle fiyattan ziyade zamansal analiz yaparak hisse yükselişdemi düşüştemi olduğunu öngörmek ve ne zaman biteceğini öngörmek bu süreçte kazanç elde etmek.

Biraz uzun oldu tekrardan herkese iyi kazançlar. (asla ytd)
    Su pay piyasasin okadar cok goruyorumli teknik analiz yalanini.1.si teknik bist 100- ve bist 30 hisse harici hic birinde tutmamaz.hatda bunlarda bile tahmin oranii %25 dir.bir cok analiz cesidi vardir biri tutarsa biri tutmaz.kisacasj hepsi hikaye.hadi diyelimki teknik tutuyor sizlere gore.oyleyse butun analizcilerin zengin koselik olmasi gerekirdi.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. sn suatt38 söylediklerinize katılmakla beraber bir açıklama yapayım:

istatistiksel analizlerde analizin güven aralığını belirtirken %95 veya %99 güven aralığında diye bir güven aralığı belirtilir.

bu nedenle hep bir yanılma payı vardır gerçeğe en yakın analizde bile %1-5 hata payı vardır. Bu nedenle bende zaten analizlerimde

"öngörü" ifadesini kullanıyorum. amaç gerçeğe en yakın analiz yöntemini bulmak. bana göre de bu yöntem elliott ve farktal geometri

zaten benim kendi yaptığım analizlerde de +/-1 hafta sapma buluyorum.

tekrarda iyi kazançlar.(asla ytd)

Sayfa 240/259 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •