Sayfa 243/259 İlkİlk ... 143193233241242243244245253 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

kabataslak Ekim (2021) ortası gibi 2.50 seviyelerinden değerlendirmesini yaptığımız ve büyük bir potansiyeli olduğunu ifade ettiğimiz şirket, hissesi nerdeyse 3.5 ayda 2.50'den 6.40 seviyesine kadar ilerledi.
    dalgalanmalar olabilmekle birlikte, hala daha potansiyelinin olduğunu düşünmekteyim.
    hala yolu var"yatırım tavsiyesi değildir"
    Son düzenleme : hayek; 31-01-2022 saat: 15:37.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kabataslak Ekim (2021) ortası gibi 2.50 seviyelerinden değerlendirmesini yaptığımız ve büyük bir potansiyeli olduğunu ifade ettiğimiz şirket, hissesi nerdeyse 3.5 ayda 2.50'den 6.40 seviyesine kadar ilerledi.
    dalgalanmalar olabilmekle birlikte, hala daha potansiyelinin olduğunu düşünmekteyim.
    hala yolu var"yatırım tavsiyesi değildir"
    İşin garibi değerleme raporu da gönderilmedi daha.Bende ciddi miktarda pozisyon vardı duramadık yerimizde her zamanki gibi kazançtan da olmuş olduk.Hayırlısı olsun umarım siz faydalanabilmişsinizdir.

tşk ederim sn. Ordinaryus. hala ekmeğini yemeye devam ediyoruz

bu arada

değerleme raporu gelmedi ama gelebilir. Artık gyo şirketi değil biliyorsunuz , zaman kısıtı yok yani
     Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    İşin garibi değerleme raporu da gönderilmedi daha.Bende ciddi miktarda pozisyon vardı duramadık yerimizde her zamanki gibi kazançtan da olmuş olduk.Hayırlısı olsun umarım siz faydalanabilmişsinizdir.

hala beğenmeye devam ediyorum. bilanço beklentisi ile 7.50 seviyelerine doğru bir hareket olabilir. Ayrıca değerleme raporları gelmesi lazım (hala niye gelmedi bilmiyorum) + Arsa projesindeki gelişmeler ışığında hızla 10 ₺ seviyelerine gidilebilecek gibi duruyor.
    Ekim ortası 2.40'lardan başladığımız serüven 10₺ seviyelerinde bir soluklanmayı hak ediyor olabilir."yatırım tavsiyesi değildir"

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Benim hala beklentim var.
    Ayrildim.Bi yil kadar elimde tuttmustum benden alan da kazansin ins.
    Herkese bol kazanclar.
    2 den aldim 6.90 dan verdim.
    Saygilar.

6. 16.06.2022 tarihinde alınan Yönetim Kurulu Kararı ile Mersin ili Silifke ilçesinde yer alan yaklaşık 40.000 hektarlık alanda boksit madeni aramak için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü'ne 20 adet 4. grup maden arama ruhsat müracaatında bulunulacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla

Kuyaş Yatırım A.Ş

inşaallah güçlü bir rezerv bulunur. 400.000.000 m2 bayağı büyük bir alan... ve boksit in yüzde 95 i Toroslar kuşağında yer alıyor.. Aleminyum işletmeleri için önemli bir maden... inşaallah başarılı olurlar.. Verusa Holding başı çekiyor galiba bu işte... Neden olmasın...

7. Hayırlı olsun...

Özel Durum Açıklaması (Genel)

21.06.2022

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

17.06.2022

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Açıklamalar

Mersin ili Silifke ilçesinde yer alan yaklaşık 40.000 hektarlık alanda boksit madeni aramak için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü'ne 20 adet 4. grup maden arama ruhsat başvurusunda bulunulmuştur.

40.000 hektarlık alan tarafımıza rezerve edilmiştir.
    Kamuoyuna duyurulur.*
    Saygılarımızla
    Kuyaş Yatırım A.Ş

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

biraz magazin haberi gibi olacak ama haber, haberdir:-)

-------------------------------------------------------------------

İstanbul Yenibosnaâ€â•da bulunan Kuyumcukent esnafı, aidat ve otoparklara yapılan zamları protesto etti.

Kuyumcukent içerisindeki Kuyumcukent İşletme A.Ş. (KİAŞ) önünde toplanan yüzlerce esnaf “yönetim istifa†sloganları attı.

800 LİRADAN 2 BİN TLâ€â•YE ÇIKTI
    Esnaf, son aidat artış oranının yüzde 125 olduğunu söyledi.

Aylık 200 lira olan otopark ücretinin 450 liraya, 30 metrekare dükkanlar için uygulanan 800 ila 900 lira arasındaki aidatın ise 2 bin liraya çıkarıldı.

Duruma tepki gösteren Kuyumcukent esnafı, yönetim binası önünde toplanarak tepki gösterdi ve kararın geri çekilmesini istedi.

Ayrıca dükkanların dolar üzerinden fahiş fiyatlara kiralandığını buna rağmen; temizlik, ısıtma, soğutma ve güvenlik konularında istenilen hizmeti alamadıklarını ilettiler.

Esnaf temsilcileri ile görüşen yönetimin, süre istediği ve aidatların tekrar görüşüleceğini bildirdiği öğrenildi.

â€ËÅ“4 AYDA YÜZDE 400 ZAMLANDIâ€â•
    DHAâ€â•ya konuşan Kuyumcukent esnafı Musa Aslan, şöyle dedi:

“Aidatlarda olan ciddi artışlar nedeniyle burada toplandık. Bunalıma girdik resmen. Bu seneki ikinci zam oldu bu. Aidat bin 800 liraydı, 3 bin 600 lira oldu. Aylık otopark ücreti, 180 TLâ€â•den 450 TL oldu†dedi. Yusuf Demir, “Geçen sene 350 TL verdiğimiz aidat, Bin 800 lira oldu. Aidat verip neden otopark parası veriyoruz. 1 hafta önce 200 TLâ€â•ydi, 2 ay önce 100 TLâ€â•ydi. 4 ay içinde yüzde 400 zamlandı.â€

Sayfa 243/259 İlkİlk ... 143193233241242243244245253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •