Sayfa 43/259 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 337 - 344 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by tutunmak_01 Yazıyı Oku
    valla ne yaparsa yapsın ben sabırla beklicem
    4 yılımı verdim ,herşey gitti bizim para pul
    durumunda benim kararım bu hayırlısı olsun
    4 yıl önce 1.80 - 2.00 bandında dolaşıyordu. O dönem bu fiyat aralığından bile almış olsanız %200 civarı kazancınız olması gerekir diye düşünüyorum.

Ayrılmayı düşüneceğiniz hedef fiyatınız nedir?

çevikler nekadar daha alacak bakalım izliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Umarım ters köşe yapmazlar.. Sabırla bekliyorum..

Alıntı Originally Posted by HoNouR Yazıyı Oku
    Umarım ters köşe yapmazlar.. Sabırla bekliyorum..
    yuzde 42 almış düşüşlerde dirençli.muhtemelen bugunde almıştır.ters köşe yaparsa benim için alış fırsatıdır

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Çevik tahmin ettiğim gibi kağıdı aşağı indiriyor.. Kağıdı baskılıyor, yukarı çıkmasına müsaade etmiyor. 150 bin lot koydu 2 kademeye.. Hadi bakalım geç orayı.. Mümkün değil.. Aşağı indiriyorlar... Operasyonları başladı.. Allah'ından bulsunlar..

arkadaşlar
    bu şirketin fiili dolaşimdaki hisse adedi kaçtır.takaslardan bir arkadaş takasları atabilirmi.
    ödenm,ş sermayesi 27.218.798.tl..
    kaptaki şirket bilgilerinde fiili dolaşım oranı yuzde 59 olarak geçiyor ama bu oran doğruluğundan şüpheliyim
    enver çevik 2 günde 200.000 lot sattığını belirtmiş ama pek inandırıcı gelmedi o kadar sığ bir tahtada bu kadar lotu zor satar.
    adrese teslimdir kanaatimce.
    cuma günü o kadar işlem hacmi oldu bakalım alışmı yoksa satış haberimi gelecek
    yt.tv.dğ.yorum bekleniyor

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar
    bu şirketin fiili dolaşimdaki hisse adedi kaçtır.takaslardan bir arkadaş takasları atabilirmi.
    ödenm,ş sermayesi 27.218.798.tl..
    kaptaki şirket bilgilerinde fiili dolaşım oranı yuzde 59 olarak geçiyor ama bu oran doğruluğundan şüpheliyim
    enver çevik 2 günde 200.000 lot sattığını belirtmiş ama pek inandırıcı gelmedi o kadar sığ bir tahtada bu kadar lotu zor satar.
    adrese teslimdir kanaatimce.
    cuma günü o kadar işlem hacmi oldu bakalım alışmı yoksa satış haberimi gelecek
    yt.tv.dğ.yorum bekleniyor
    5.4 ları denermi acaba yine
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. 4.77 aniden bastılar 4.90-4.91 şuanda
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 43/259 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •