Special Days Image
Sayfa 51/259 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Varmı bu hareketlerin mantıklı bir cevabı yoksa herzamanki gibi yıkım işleri mi gerçekleşti. İlla var bu işlemlerin bir açıklaması. Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın. Birilerinden intikam mı alıyorlar birilerine satış yaptılar da onlatı mı dökğyırlar var bi şey ama biz bilmiiyoruz. Yoksa hiçbir şey yok da sadece patronların ********liğimi açgözlülüğ mü?

2. Operasyon bitti ise kötü.Gunluk 100.000 lik lotlarla 3_5 kademeye sıkıştırırlar.Aga ne derse o olur.Benim gibi şansını deneyenlerin sayısı yarında çok olur..

3. KAP a haber dusmedi henuz. Bakalim bugun mubarek(vicdansiz) kardesler ne yapacak? Kuyas i ekranin solunda ustte mi yoksa yine altta mi gorecegiz?

4. Haber düştü üstadım. 178 bin alış 1 milyon küsur satış yapmış patron.Devamı gelirse ozaman sıçtık. Şerefli namuslu patronların hissesine sahip çıkma adına geri alım yaptıkları şu dönemde bizim enver efendinin ne MAL olduğunu iyice anlamamızı sağladı. Ne demişler kimi anısıyla kimi anasıyla anılır.

5. Haberler ard arda geliyor. Yönetim kurulu üyesi de 150 bin satmış. Gemi batıyor galiba kaptanlar ilk önce terk ediyor gemiyi. Ya da enverin satışları devam edecek bunu gören diğer oraklar tedbir alıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Haber düştü üstadım. 178 bin alış 1 milyon küsur satış yapmış patron.Devamı gelirse ozaman sıçtık. Şerefli namuslu patronların hissesine sahip çıkma adına geri alım yaptıkları şu dönemde bizim enver efendinin ne MAL olduğunu iyice anlamamızı sağladı. Ne demişler kimi anısıyla kimi anasıyla anılır.
    Fiyat araligi var mi?

7. Enver efendinin açıklaması
    30/05/2018 tarihinde KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,55
    - 3,10 fiyat aralığından 175368 adet alış ve 1039087 adet satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu
    işlemle birlikte KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş. sermayesindeki paylarım 01/06/2018
    tarihi itibariyle % 34,83 sınırına ulaşmıştır.

Buda yön.kur.üyesi. Erol Koca açıklaması

30.05.2018 - 30.05.2018 tarihleri arasında KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş. payları
    ile ilgili olarak 2,59 - 2,66 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 150.000 adet satış işlemi Tarafımca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş.
    sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 30.05.2018 tarihi itibariyle %1,28 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına
    düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

8. Bunlar birbirinden bagimsiz mi islem yapti? Eger oyle ise bugun tersine donerse Koca ya yazik olur. Cevik muhtemelen 2.76 aof ile satti.Yaklasik o seviyenin % 10 altinda kapattik. Onceki islemleri bilmedigim icin yorum da yapamiyorum. Ayni gunde buyuk ortak ve kucuk ortagin satis yapmasi pek hayra alamet degil tabii. Ve de cok ciddi satis..

Sayfa 51/259 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •