Special Days Image
Sayfa 52/259 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Yok eger Koca nin 150k lotunu kapti ise o zaman olumlu tabii..

2. Bunalr birbirini ısırmazlar Danışıklı dövüştür bu. Allah sonumuzu hayır etsin bşrinden yeni kurtulmuştum gene çakıldık bir ********in hissesine.

3. Cogunluga sahip olduktan sonra YK uyesi geldi ise dediginiz gibidir. Bu adam su an % 32 uzerinde hissesi var. Bu rakam max. ne kadar di? Birde yillar icinde ki KAP aciklamalarina bakmak lazim. Neyse hayirlisi diyelim.

4. hala A1 satışta mı arkadaşlar

5. Anasının müsait bşr yerine sokabilir bendekileri verdim o.çocuklarına. kalanlara başarılar inşallah bu domuzlardan kıl kopartırsınız.

6. Isyat cevirmis simdilik. Islemlerin buyuk cogunlugu. Su an kendi halinde gibi gorunuyor. A1 10 k lot alista

7. en azından ufak bir tepki lazım 4 haftada 4,80 lerden yarı fiyatına düşmüş haftalık grafikte buralardan destek bulması şart yoksa 2 tl lere yelken açarız

8.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Anasının müsait bşr yerine sokabilir bendekileri verdim o.çocuklarına. kalanlara başarılar inşallah bu domuzlardan kıl kopartırsınız.
    Hayirlisi olsun diyelim. Sinir bozucu bakmamak gerekiyor ama insan yine de yapamiyor. Umarin baska hissede zararinizi cikarirsiniz..

Sayfa 52/259 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •