Sayfa 53/259 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Sinir mi kaldı üstadım. Sinirleri sağlam olan bu ****** çocuklarına tahammül edebilenler beklesin elbet ama benim sabrım yok. Ettiğim beddua çok büyük inşallah çıkacak bu ********lerden

2. Kendi haline birakmis gorunuyorlar. Buradan 2.66-68 bandina gelmesi lazim..

Al sat tavsiyesi degildir

3. Tabi belli olmaz bu işler onun bunun çocukları bu akşam da 1 milyon aldık şu aralıktan diye haber yollayabilirler. Nasıl olsa yeterince korkuttu. Ne güzel cuma günü yukarıdan 50 bin alıp göz boya çarşamba kağıdın ırzına geç.

4. 2,80 e kadar bir tepki gelebilir şahsen ben orayı da beklemeyip maliyetime gelince satıp çıkacağım

5. dün iş alıp A1 satmıştı , şimdi A1 alıyor iş satıyor.

6. Sikinti A1 de daha asagilardan satarsa olacak.. Dun isyat sabah alimda idi malum..

Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Bunlar birbirinden bagimsiz mi islem yapti? Eger oyle ise bugun tersine donerse Koca ya yazik olur. Cevik muhtemelen 2.76 aof ile satti.Yaklasik o seviyenin % 10 altinda kapattik. Onceki islemleri bilmedigim icin yorum da yapamiyorum. Ayni gunde buyuk ortak ve kucuk ortagin satis yapmasi pek hayra alamet degil tabii. Ve de cok ciddi satis..
    bu kadar satışı ky aldıysa durumun toparlanması zaman alabilir!

ama Enver Çelik'in elinde bu kadar lot varken ve %5 satarken hisse nerdyse yarı fiyatına geldi daha elinde %34 hisse var!

bir gerçek var gayrimenkul sektöründe işler beklenen gibi gitmedi

Çelik ya nakite sıkıştı mecburen satıyor ya da …………….

8. Allah bin beter etsin kuruşa bile muhtaç olur inşallah. Kar zarar kardeştir tamam ama sen 3 aylık kar yazacaksın ortada hiçbir somut neden yokken %50 ye yakın hisseyi düşüreceksin. Hırsız orsp.çocukları alavere dalavere sürekli.

Sayfa 53/259 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •