Special Days Image
Sayfa 250/259 İlkİlk ... 150200240248249250251252 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Teşekkürler yorumunuz için sayın hayek. İnşallah söyledikleriniz gibi olur

bu hafta 20 üsrüne atıp bir miktar dinlenebiliriz

şu rezerv miktarı çok önemli

rezerv büyüklüğü ne kadar ?

kabataslak 1 milyar usd'lik bir rezerv olabileceğini düşünen maden mühendisi arkadaşlar var ? tabiki tamamen tahmin yanıltıcı olabilir.

hoş ben daha fazla bir rezerv var diye düşünüyorum, hislerimde yanılma ihtimalim çok fazla

bekleyip göreceğiz
    Son düzenleme : hayek; 29-11-2022 saat: 23:04.

kısa sürede 23.50 hedefine ulaşılacağını ümit ediyorum. Buna karşılık o seviyelerde bir anlam ifade etmiyor. şu rezerv sonuçları da bir gelsin bakalım ytd

agamız yine efsane bir kapanış yaptı, yarın inşallah 20'ler kulübüne adım atarız.
    efsane agamız bir de rezerv büyüklüğüne ilişkin aydınlatıcı bir kap gönderse bizlerde bilgilensek.

5. Adam nakış gibi işliyor maşallah.

6. yAllah tazyik...
    MaşaAllah...

7. Sevgili hayek sen bu işi iyi biliyorsun. Sevgiler

daha geçen yıl sıradan bir gyo olan şu şirketi önce bir yatırım şirketine çeviren, oradan maden gıda ve inşaat alanında önemli projelere sahip olan vizyon sahibi yapan Nazım Özdemir ve Evren Sarıçiçek başta ekibine teşekkür etmek gerekir.
    15 milyon usd piyasa değerinden 1 yıl içinde 110 milyon usd üzerine çıkaran bu ekibi ayakta alkışlamak lazım. Yaptıkları kolay bir iş değil !
    Bu projeler hayata geçip , faaliyet akışı hızlandılça bu piyasa değerlerinin de ne kadar düşük olduğu görülecektir.
    Nazım ağa inşallah şirketi çok iyi yerlere taşıyacak biz küçük yatırımcılarda bu durumdan çok mutlu olacağız nasipse.
    ilk hedef noktası 23.85 gibi duruyor. orda artık dinlenirmiyiz hızlanırmıyız artık herşey nasip. 1 yıl önce 2 seviyelerinden 20 seviyelerine geldiğimiz halde şirket için potansiyele bakarak hala çok ucuz diyebiliyorsak bu bir yönetim başarısıdır.
    bir teşekkür etmek istedim.
    hakkımızda hayırlısı !
    bekleyip göreceğiz.
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 250/259 İlkİlk ... 150200240248249250251252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz