Sayfa 14/259 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Enver Çevik bu günde 140.000 lot almış.

2. Kim bu enver çelik

Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    gerçekten kısa zamanda topladılar bende 4,01 den girdim biraz geç kaldım ama temettüsü var sanırım mayıs başı gibi fazla bir şey kalmadı millet de hemen balıklamasına benim gibi atladı. sağlam bir kağıd mı yoksa durum nedir kağıdı uzun süredir takib edenlerin bilgilerini rica ediyorum...
    arkadaşlar durum nedir kağıdımız tekrar 4,1 lere geldi ben dün almıştım bu gün tekrar sattım biraz aşağılara gelirse tekrar almayı düşünüyorum temettü sü falan var mı durumdan haberi olan biraz birşeyler yazsın lütfen

3. Açıklamalar
    29.03.2017 tarihinde onaylanan satışa söz konusu olan İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları, İstanbul İli Yenibosna Merkez Mahallesi Köyaltı mevkiinde, 2006 yılında inşaatı başlamış olup 2011 yılında iskânı alınarak tamamlanmış 482 adet bağımsız bölümden oluşan ilk projemizdir.
    06.03.2017 tarihinde kamuya açıklanan değerleme raporunda, satıştaki bağımsız bölümler, projenin son kalan "tortu" olarak ifade ettiğimiz satılması zor olan son 9 üründen oluşmakta olup, yaklaşık olarak 9 yıl önce satışa sunulmuş ürünlerdir.
    Atıl durumda bulunan bahse konu bağımsız bölümlerimiz ile ilgili aylık ortalama 22.000 TL bedelli aidat ödemesi nedeniyle şirketimiz üzerine mali külfet getirmektedir. Şirketimiz 2012 yılından bugüne kadar 8 adet bağımsız bölüm için 1.307.224,58 TL aidat ödemiştir.
    Satış işlemi ilişkili tarafa yapılmamış olup, bağımsız bölümlere ait bilgiler ekteki şekildedir.
    Şirketimiz, basiretli bir tacir olarak ortaklarının ve paydaşlarının, gelişen piyasa koşulları ile ortaya çıkan kampanya koşulları sonucu rekabet ortamına uyum sağlamak ve satış oranlarında bir düşüş yaşanmaması ve likidite ihtiyacının karşılanması maksatlı bir dizi çalışmalar gerçekleştirmektedir. İş bu satış işlemi de teknik kadrolarımızın yapmış olduğu uzun araştırma ve çalışmalar neticesinde belirlenmiş olan ve Yönetim Kurulunca Aralık 2016 tarihinde onaylanmış fiyat listesi üzerinden gerçekleştirilmiştir.
    Rus uçağının düşmesi, 15 Temmuz darbe girişimi, GYO vb. büyük firmaların düşük faiz ve 240 ay vadeli finansman seçenekleri, referandum öncesi piyasadaki durgunluk, gayrimenkul sektöründeki firmaların 1 USD Kur: 3.TL'ye sabitlemesi, İnşaat sektöründe özellikle bulunduğumuz lokasyonda yeni projelerin rekabeti arttırmış olması ve ekonomideki genel döngü sıkıntıları dikkate alındığında, bu satışların paydaşlarımıza yarar sağlayacağı kanaatine varılarak, bu fiyat listesi baz alınmıştır.
    Ayrıca gayrimenkul değerleme farkları, stoklar hesabına dâhil edilmediğinden ve sadece dipnotlarda bilgi amaçlı izlendiğinden, yapılan satış işlemi Mali tablolara hem VUK'a göre, hem de TFRS'ye göre maliyet değeri esas alınarak yansımaktadır.
    Ekte bulunan tabloya bakıldığında 9 yıldır satılamayan 8 adet bağımsız bölümün, mali tablolarımızdaki maliyet bedeli 10.001.171,05 TL olup 29.682.118,64 TL peşin satış bedeli göz önüne alındığında 19.680.947,09 TL oluşacak kar, piyasaların bugünkü durumu değerlendirildiğinde, atıl kalmış ürünlerin satılması sonucu şirketin finansman ihtiyacının karşılanması ile ortaklarımıza kar faydası sağlanması amaçlanmıştır.
    Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

4. Boyle bir aciklama neden gonderilir acaba ??

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdığım mesajlar ve paylaştığım grafikler şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by livingston Yazıyı Oku
    Boyle bir aciklama neden gonderilir acaba ??

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    çok güzel bir açıklama göndermişler

siz neyini anlamadınız ?

6.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    çok güzel bir açıklama göndermişler

siz neyini anlamadınız ?
    Öncelikle takip edebildiğim kadar (teknik sistemime göre alır satarım, haberlere pek bakmam) bu satış işi hali hazırda yapılmış idi.Sayın rainbow bunu bildirmiş idi.Açıklama olağan bir durumu anlatıyor ve satış fiyatının gerekçelerini sıralıyor.Yeni birşey yok gibi.Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.Teşekkürler.

İyi akşamlar

Alıntı Originally Posted by livingston Yazıyı Oku
    Öncelikle takip edebildiğim kadar (teknik sistemime göre alır satarım, haberlere pek bakmam) bu satış işi hali hazırda yapılmış idi.Sayın rainbow bunu bildirmiş idi.Açıklama olağan bir durumu anlatıyor ve satış fiyatının gerekçelerini sıralıyor.Yeni birşey yok gibi.Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.Teşekkürler.

İyi akşamlar

Piyasa değerlerinin altında sattıklarından dolayı kendilerinçe gerekçelerini sıralamışlar

8. 3 aylıkda supriz kar açıklaması gelir inşaallah

02.05.2016
    30.04.2015

3 aylıklar açıklanmış.

Normalde 10 Mayısa kadar vakitleri var.

Borsa İstanbul yapılan satış tapusu verildi ise bu 3 aylık blonçoda göstermeleri gerekiyor.

Dün akşam yapılan açıklamada kar rakamı çok yüksek tapu verilmeden blonçoda gösterirler mi ?

Birde bu günlerde Borsa Kule ruhsat problemi çözüldü.
    Lansmana başlıyoruz haberi gelirse iyi olacak.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 14/259 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •