Sayfa 15/259 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 113 - 120 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by rainbow123 Yazıyı Oku
    3 aylıkda supriz kar açıklaması gelir inşaallah

02.05.2016
    30.04.2015

3 aylıklar açıklanmış.

Normalde 10 Mayısa kadar vakitleri var.

Borsa İstanbul yapılan satış tapusu verildi ise bu 3 aylık blonçoda göstermeleri gerekiyor.

Dün akşam yapılan açıklamada kar rakamı çok yüksek tapu verilmeden blonçoda gösterirler mi ?

Birde bu günlerde Borsa Kule ruhsat problemi çözüldü.
    Lansmana başlıyoruz haberi gelirse iyi olacak.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Doyurucu yorumlariniz icin tesekkurler.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdığım mesajlar ve paylaştığım grafikler şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by rainbow123 Yazıyı Oku
    3 aylıkda supriz kar açıklaması gelir inşaallah

02.05.2016
    30.04.2015

3 aylıklar açıklanmış.

Normalde 10 Mayısa kadar vakitleri var.

Borsa İstanbul yapılan satış tapusu verildi ise bu 3 aylık blonçoda göstermeleri gerekiyor.

Dün akşam yapılan açıklamada kar rakamı çok yüksek tapu verilmeden blonçoda gösterirler mi ?

Birde bu günlerde Borsa Kule ruhsat problemi çözüldü.
    Lansmana başlıyoruz haberi gelirse iyi olacak.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    sağol kardeşim eline sağlık

piyasaya göre baktığımız zaman kağıdımız çook ucuz
    kalıyor spek ne bekler onu anlamış değilim

4.  Alıntı Originally Posted by tutunmak_01 Yazıyı Oku
    piyasaya göre baktığımız zaman kağıdımız çook ucuz
    kalıyor spek ne bekler onu anlamış değilim
    arkadaşlar bu forumda kimse yok ama biraz sonra çolacağız merak etmeyin bakın buraya yazıyorum. Akşama bu kağıt 4,50 gibi olur çok hareketli atıyorum ama bazen de tutuyor yani...ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu forumda kimse yok ama biraz sonra çolacağız merak etmeyin bakın buraya yazıyorum. Akşama bu kağıt 4,50 gibi olur çok hareketli atıyorum ama bazen de tutuyor yani...ytd.
    Bu tahminiz tutmadı.

6. 4,04 üstünde durursa bir şeyler olur

7.  Alıntı Originally Posted by ekin1001 Yazıyı Oku
    4,04 üstünde durursa bir şeyler olur
    Ekin kardeşim bir iki kişi bakar diye biraz atmasyor yapayım dedim. sen bakmışssın sağol cevapda yazmışsın bu kağıtla ilgili bilgin varmı 4,10 lara kadar spek efendi çıkarıyor ama tabansız millet bastırınca tekrar geri dönüş oluyor inşallah bugün biraz gider aslında adama engel olmasalar bu kağıtı dediğim rakamlara çıkarması işten değil çok istekli ama millet durmuyor ki hemen bastırıyor en başta da ben böyle yapıyorum. hayırlısı bakalım değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. selamlar...

8.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    Ekin kardeşim bir iki kişi bakar diye biraz atmasyor yapayım dedim. sen bakmışssın sağol cevapda yazmışsın bu kağıtla ilgili bilgin varmı 4,10 lara kadar spek efendi çıkarıyor ama tabansız millet bastırınca tekrar geri dönüş oluyor inşallah bugün biraz gider aslında adama engel olmasalar bu kağıtı dediğim rakamlara çıkarması işten değil çok istekli ama millet durmuyor ki hemen bastırıyor en başta da ben böyle yapıyorum. hayırlısı bakalım değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. selamlar...
    inşallah düşündüğümü yapıyordur. bazen yukarı götürüp geri aşagı getirirler. bunu 4 -5 sefer yaparlar ve insanlarda alışkanlık olur. zamanla nasıl olsa düşer diye alanlar biraz yukardan satış yazıyor . sonra birgün dönmüyor. inşallah geri dönmeyecegi gün bu gündür . çünkü uzun süre 4,04 üstünde durdu. ama yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın. burası borsa çünkü

Sayfa 15/259 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •