Sayfa 16/259 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 121 - 128 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by ekin1001 Yazıyı Oku
    inşallah düşündüğümü yapıyordur. bazen yukarı götürüp geri aşagı getirirler. bunu 4 -5 sefer yaparlar ve insanlarda alışkanlık olur. zamanla nasıl olsa düşer diye alanlar biraz yukardan satış yazıyor . sonra birgün dönmüyor. inşallah geri dönmeyecegi gün bu gündür . çünkü uzun süre 4,04 üstünde durdu. ama yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın. burası borsa çünkü
    benim bu kağıda girmem biraz ilginç oldu aynen dediğin gibi 4,15 lere falan geldi bende 4,01 den yazıldım birden elimde kaldı. şimdi çıkarmak istiyorum bu sefer satamıyorum. şimdi 4,10 larda inan satış yazmadım. çünkü herhalde derinlik göremediğim için 5000 lot satış yazıyorum iki üç kademe birden iniyor elimde kaldı kağıtlar yani ne yapacağım bilmiyorum. şimdi artık 4,25-30 lara gelene kadar satmayacağım diyorum. millet böyle yapıyorsa vatandaş kendi çalıp kendi oynuyor demekki. neyse selamlar...

2.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    benim bu kağıda girmem biraz ilginç oldu aynen dediğin gibi 4,15 lere falan geldi bende 4,01 den yazıldım birden elimde kaldı. şimdi çıkarmak istiyorum bu sefer satamıyorum. şimdi 4,10 larda inan satış yazmadım. çünkü herhalde derinlik göremediğim için 5000 lot satış yazıyorum iki üç kademe birden iniyor elimde kaldı kağıtlar yani ne yapacağım bilmiyorum. şimdi artık 4,25-30 lara gelene kadar satmayacağım diyorum. millet böyle yapıyorsa vatandaş kendi çalıp kendi oynuyor demekki. neyse selamlar...
    satış yapacaksan 1000 fazla geçmeden yaz . ve aynı yere satış girme

3.  Alıntı Originally Posted by ekin1001 Yazıyı Oku
    satış yapacaksan 1000 fazla geçmeden yaz . ve aynı yere satış girme
    Eyvallah kardeş sağolasın birde böyle deneyeyim bakayım....

4.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeş sağolasın birde böyle deneyeyim bakayım....
    Şu sıralar baya sıkıştı gibime geliyor her an patlayabilir. 4,11 lerde bazen 4,09 a kadar veriyorlar ama kaç lot veriyorlar bilmiyorum derinlik göremediğim için ondan sonra tekrar 4,11 e çıkarıyorlar inşallah bir patlama olurda 4,20 lere atar tekniğini bilen varsa bir açıklama yaparsa seviniriz.

5. Bugün bir hareket bekliyom ama daha ses çıkmadı

IQ_Pro_G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ekin1001 Yazıyı Oku
    Bugün bir hareket bekliyom ama daha ses çıkmadı

IQ_Pro_G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ekinciğim gerçekten de bir hareket olacak ama benim yüzümden olmuyor gibime geliyor kardeşim satsam bir türlü satmasam bir türlü başka kağıda girecek olsam satamıyorum. bu kağıt 4,20 olsa ne yazar 4,50 olsa ne yazar o Erol koca mı ne adam kendi çalış kendi oynuyor ya dediğini bugün yaptım ortağım, 1000 bin postaladım nefesi kesilir gibi oldu ama yine de 4,11 den aşağıya vermiyor kağıdı benim de elimde daha 15000 lot var ne yapacağım valla şaşırdım. senin bu kağıtla ilgili düşüncelerin varsa lütfen yaz. selamlar.. yoksa dayanamıyacağım imdaaaaat diye bağracağım.

7. 10. mayısa Çarşamba günü akşamına kadar konsolide üç aylık bilonçoyu gönderecekler.
    Faaliyet raporuda sanırım gelecek.

İyimser bekleyişim var.
    İnşaallah güzel kar açıklar.
    4,21 direncini kırar.
    sonra4,50 -4,55 dirençlerini geçerse iyi olacak.

Esas bomba haber Borsa Kule ruhsat problemi çözçüldü, lansman başladı haberi benim için çok önemli.
    60 Milyon USD yer satışa çıkacak.
    Bu şirketi iyi yerlere taşır.

Kaç senedir bekliyoruz.
    Artık yüzümüzü güldür.

Enver Çevik te çok kazanacak. Esas patron o....

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by rainbow123 Yazıyı Oku
    10. mayısa Çarşamba günü akşamına kadar konsolide üç aylık bilonçoyu gönderecekler.
    Faaliyet raporuda sanırım gelecek.

İyimser bekleyişim var.
    İnşaallah güzel kar açıklar.
    4,21 direncini kırar.
    sonra4,50 -4,55 dirençlerini geçerse iyi olacak.

Esas bomba haber Borsa Kule ruhsat problemi çözçüldü, lansman başladı haberi benim için çok önemli.
    60 Milyon USD yer satışa çıkacak.
    Bu şirketi iyi yerlere taşır.

Kaç senedir bekliyoruz.
    Artık yüzümüzü güldür.

Enver Çevik te çok kazanacak. Esas patron o....

Yatırım tavsiyesi değildir.
    aynen öyle kardeşim

Sayfa 16/259 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •