Sayfa 21/259 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 161 - 168 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Eşanlı hisse aracı kurum bilgisine göre tek aracı kurumdan 300k üstü satış olmuş. Gün sonu verisi düşmedi hangi kurum göremiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    satmaları ilginç, son 8 işyerinin satışından 20 milyon gelir var ayrıca Göztepe'de yaptıkları yerden de 20 milyon gelecekti, yapar 40 milyon kar!

diğer yerleri söylemeye gerek yok!
    Kardeş mal çakma olsa yukarı kaldırır öyle mal dağıtırdı, akşam kapanışa doğru bu hareket acelesi olan birinin satışı olabilir. Baktı gitmeyecek gibi duruyor sattı çıktı diye düşünüyorum. Enver abimiz değilse ki zannetmem, sorun yok diye düşünüyorum

3. Maalesef 300k satış iş bank yapmış. Enver abi de işi kullanıyor ama onun satması garip olur zannetmiyorum. İş net satışların %87sini yapmış. Aşağı satışları tetikleten grup işteki ky'lerin de satmasına sebep olmuş olabilir.
    Alış tarafında 26k Merry teyze var yabancıya virmanlar. 10 günde yabancı 150k alım yaptı. Bunlar da güzel haberler

4.  Alıntı Originally Posted by Delituccar Yazıyı Oku
    Gedik son 1 ayda 500k üstü mal almıştı, bu fevri hareket normalde gedik mal basmasına benziyor. Pasta gelince resim netleşir. Ruhsat ile ilgili olduğunu düşünmüyorum
    Ruhsat işi bir şekilde çözülecek.
    Borsa kule yani ATV stüdyoları var.
    ATV Emsal 3 onların.
    Merkez Plaza emsal 3
    Mantıken bizimde emsal 3 olmalı.

Bizim emsal problemi çözülmesi durumunda lansman satışı başlayacak.
    Genel müdür salih sağında 3. Çeyrekte lansman olacak dedi. Genel kurulda

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

5. Sinir oldum tahtayı p.ç eden Envermiş! Akşam akşam sırf millete aksiyon olsun tahta hareketlensin diyemi yaptı bi anlam veremedim

6. Enver abi dün yukarıdan sattıklarını aşağıdan yerine koyuyor. Şu Dakika'ya kadar 106bin oldu net alımı

7. Endeks ise sıkıntılı. Bugün dolar kendini tekrar hatırlattı, bana Bey! diyeceksiniz dedi

8. Bu günde seans sonu alış haraketli

Tavan bekliyoruz.
    Enver Çevik.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 21/259 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz