Sayfa 156/259 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    R 3.65-5.89 arasında gezeledi,şu sıralar 4.18.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    birşey kaçırmadın sn. refaba,

sabah direkt 1.50 açtı ve daha aşağısında işlem olmadı,

aşağıdaki lotlar sadece satışa koyanlardı ve 1.50'den alındı.

ayrıca bir bedelli fenomeni olarak gözler seni aradı..

is the average of five people around the human..
    ETILR-R ve E'deyim...R kısmı iyi al,sat yaptırıyor,10 al,10.50 sat 6-7 defa iyi trade yaptırdı bugün,önceki 2 gün hariç...ytd.

3. Ne oldu Rüchan şöyle gidiyor böyle gidiyor diyordunuz milletin eline verince sustunuz mu Lot sayısı fazla olan Hisseler de Rüchan batma yeri olur 5.00 tl den 2.00 tl ye gelmiş

4.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Ne oldu Rüchan şöyle gidiyor böyle gidiyor diyordunuz milletin eline verince sustunuz mu Lot sayısı fazla olan Hisseler de Rüchan batma yeri olur 5.00 tl den 2.00 tl ye gelmiş
    Haklısın arkadaşım,

reklamını yapmayalım bir sosyal medya sitesinde hisse adıyla grup bile kurmuşlar.

ilk gün millet coşuyordu resmen,

demin bakayım dedim bildiğimiz ağlama duvarı..

is the average of five people around the human..

5. parmak ısıranlar vardı sasa500 gibi ne oldu şimdi kuyaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by sasa500 Yazıyı Oku
    vallahı helal olsun r tahtası manyak bır hareket ettı. Twiterde takeover mı ne dedıklerı bi sistem varmış cogunlugu ele gecırıp hıssede soz sahıbı olmak ısteyen bır gurubun hazıran ayındakı acıklamalarını okumustum. Sallamamıstım ama suan r tahtasını gordugumde parmak ısırdım helal olsun dıyorum.(ayhanozturk)
     Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    parmak ısıranlar vardı sasa500 gibi ne oldu şimdi kuyaş
    banane lan kuyastan! Adam ilk gün efsane bir cıkış yapmış spegını takdır ettim hisse mi pazarladıkda bana sürtüşüyorsun? Tavan olsada olmasada elımde hıssem yok topice tek yorum yapmısız adam bızı pazarlamacı yaptı hata bende ki senın gıbı bır ınsana cevap yazıyorum
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7. https://www.hissegundem.com/kuyas-r-...tin-vurus/289/

borsa buna nasıl müsade ediyor altın vuruşlara dolandırıcılık bu resmen bir cezası yok mu bunun

1.08 rüchanın ederi 2.29 fiyata göre nasıl oluyorda borsa da 5 tl yi görüyor hemde hacimli biçimde

Borsa yönetim kurulunun buna önlem alması gerekiyor cezasa ceza ver kardeşim bu yatırımcılara kurulan tuzakları artık ortadan kaldırın nedir bu ya burası kumarhane mi

Bende alabilirdim 5 tl den çünkü insanın gözü kayabilir ekranda çok yükseldi diye olabilir eee şimdi kim ödeyecek benim zararımı 5 tl den 1000 lot alsam 3000 tl zarar şu an ki Rüchan fiyatına göre kim karşılayacak 3000 lira zararımı Sayın Borsa Yöneticileri siz mi vereceksiniz 3000 tl zararımı
    Son düzenleme : meteak; 19-09-2020 saat: 02:53.

8. https://www.haberturk.com/kuyumcuken...805874-ekonomi

Borsa yönetim kurulu bu soygunlara nasıl müsade ediyor nerede ceza Bu borsa kumarhane mi

haberin başlığı bile kuyumcukent-te-buyuk-soygun diye başlıyor KUYAŞ Da yani

Bende alabilirdim 1000 lot kuyaş Rüchan 5 tl den ne olur 5000 tl şimdi düştü 2.0 tl ye ne oldu 2000 tl ye düştü aradaki zararı kim karşılayacak 3000 tl yi Borsa yönetim kurulu bu Rüchan tahtalarında neden kural ceza ve bilgilendirme olmuyor yazık değil mi insanların emeğine belki evlenecekti belki askerden dönüşte araba alacaktı

Bu kadar kolay batmamalı borsada insanlar BORSA YÖNETİM KURULU bu olaylara çözüm bulmalı

Bir günde yüzde 500 yükseliş olur mu bir hisse de 1 tl den başlamış 5 tl ye çıkmış nerede böyle bir yükseliş sayın borsa Yönetim kurulu

Bir hafta tavan giden hisseler bile en fazla yüzde 50 yükselmiş oluyor orada bile hemen tedbir diyerek veriyorsunuz ceza yı eeee burada daha çok artıyor hem de 1 günde artıyor nerede tedbir nerede ceza

Kumarhaneye mi döndü BORSA İSTANBUL
    Son düzenleme : meteak; 19-09-2020 saat: 03:08.

Sayfa 156/259 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •