Sayfa 149/259 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by hakankaran Yazıyı Oku
    Merhaba cevap için teşekkürler ,kuyas bugün yüzümüzü güldürdü neler yapacak ne olacak merak ediyorum , ayeni yüklü alıp hareket başlamadan satmış bir acemi yatirimciyim inşallah onun acısını bundan çıkarırım tabi piyasa bilir.
    Son 2 ay daki hisse hareketleri çok akresift hareketler neye göre bu kadar çıkıyor birde Yabancılar satış da acemi yim diyorsun aldığın hisseyi iyi araştır
    Kuyaş ne iş yapıyor araştırdım mı hisse zon yıllarda hep zarar yazıyor bi grup girdiyse dikkat et hedef koy öyle hareket et yoksa zarar yüksek olur 6 ay once bossa aldım 12.5 den bir türlü çıkmıyor bende son yıllarda zararına hisse saymıyorum inat ettim bekliyorum sen alır Ken satarken dikkat et hatta saglam güçlü hisse al bist 100 gibi iyi akşamlar.

2. 19.06.2020 18:20:58
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Yönetim Kurulu Başkanının ayrılması ve Yeni Görev Dağılımı
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    19/06/2020

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Yönetim Kurulumuz 19/06/2020 tarihinde toplanarak, Sayın Mehmet Bora Tütüncüoğlu'nun kendi isteğiyle Yönetim Kurulu Üyeliğinden ve Başkanlığı görevinden ayrılma isteği onaylanmış olup aynı Yönetim Kurulumuz kararıyla Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür Sayın Ufuk BAŞER'in Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmasına karar verilmiştir.

Sayın Barış SAKARYA ve Zekeriya ASLAN'nın Yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına ve atamanın 25/06/2020 de yapılacak Genel Kurul'da onaya sunulmasına, ve Yönetim Kurulu görev dağılımının aşağıdaki şekilde teşkil olduğuna;

Ufuk BAŞER : Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür

Halil ÜRÜN : Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Barış SAKARYA : Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Zekeriya ASLAN : Yönetim Kurulu Üyesi

Gökhan DEMİRLİ : Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Alperen Odabaşı : Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

karar verilmiştir.

II-17.1. Nolu Kurumsal Yönetim Tebliğinin 4.2.6. sayılı Kurumsal Yönetim İlkesi gereği, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürün aynı kişi olmasına karar verilmesi durumunda, bu durumun gerekçesinin kamuya duyurulması gerektiği belirtilmektedir. Genel Müdürümüz Ufuk Başer sektördeki tecrübesi sebebiyle bu göreve getirilmiş, özellikle günümüz şartlarında, kriz yönetiminin hız gerektirdiği koşullarda, karar alma süreçlerinde daha hızlı ve etkin hareket edebilmesinin önemli olduğu düşülmüştür. Ayrıca Esas Sözleşmemizin 9/4 maddesi gereği "Şirket adına işlem yapmak, şirketi temsil ve ilzam etmek yönetim kuruluna aittir. Şirket adına yazılan ve verilen bütün belge ve kağıtların ve şirket adına yapılan bilcümle bağlantı ve sözleşmelerin muteber olması ve şirketi temsil edebilmesi için bunların yönetim kurulunca derece ve yer ve şekilleri tayin ve imza yetkisi verilen bu suretle imza edebilecekleri usülüne uygun surette tescil ve ilan olunan en az iki kişi tarafından şirket unvanı altında imzalanmış olması lazımdır." Bu durumda "Şirkette hiç kimse tek başına sınırsız karar verme yetkisi ile donatılmamalıdır" maddesi, Şirketimiz esas sözleşmesi itibari ile korunma altındadır. Bu görüşler doğrultusunda, yapılan görev dağılımı çerçevesinde, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanının aynı kişi olmasını uygun bulmuştur.

3. Gönderim Tarihi
    21.01.2020 18:17:03
    Bildirim Tipi
    DKB
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Borsa İstanbul A.Ş. DuyurusuA+ A-
    Özet Bilgi
    Yatırımcı Bazında Tedbir Uygulanması
    İlgili Şirketler
    [KUYAS]
    İlgili Fonlar
    []
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin

5. maddesi çerçevesinde, Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. (KUYAS) payının piyasasında Yönerge'nin 6. Maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı belirtilen yatırımcı hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 22/01/2020 tarihinden itibaren 1 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

4. Gönderim Tarihi
    01.07.2020 18:11:57
    Bildirim Tipi
    DKB
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Borsa İstanbul A.Ş. DuyurusuA+ A-
    Özet Bilgi
    Yatırımcı Bazında Tedbir Uygulanması
    İlgili Şirketler
    [KUYAS]
    İlgili Fonlar
    []
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. (KUYAS) payının piyasasında Yönerge'nin 6. Maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle 45029859 MKK sicil numaralı Cemal DENİZ hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 02/07/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 01/10/2020'dir.

5. yat.tav.değildir.

6. Bu hafta böyle geçecek herhalde

7. 2. Çeyrek bilanço nasıl gelir tahmini olan varmı üstadlar

8. Taban olduk

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 149/259 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz