Sayfa 162/259 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Evet ama bunların amacı ana hisseyi de aşağı çekmekse, b'u yedik demektir. Amaçları toplamaksa, rüçhan ve ana hisseyi, acaba yeterince topladılar mı? Yoksa adesede falan olduğu gibi, son günler yine yüklenip yükseltip ne var ne yoksa hepsini almaya çalışacaklar mı...
    y.t.d.

2. Yarın tavan bile 1.44 rüçhanda

3. Yarın 0,80 lere verirse 2 liraya kuyas satmış olur yanlış hesap yapmadıysam yani vermez diye düşünüyorum.Eğer 4 liralardan R nin yaptığı işlemleri baz alırsak ileriki günlerde ki fiyatlama yaklaşık 5,82 TL olarak çıkıyor tek sorun ne kadar ileriki günler yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Çarşamba-Perşembe günlerini mi kastettiniz bu oranı çıkarırken? Rüçhanı satabilmek bakımından diyorum...

Alıntı Originally Posted by bymus Yazıyı Oku
    Yarın 0,80 lere verirse 2 liraya kuyas satmış olur yanlış hesap yapmadıysam yani vermez diye düşünüyorum.Eğer 4 liralardan R nin yaptığı işlemleri baz alırsak ileriki günlerde ki fiyatlama yaklaşık 5,82 TL olarak çıkıyor tek sorun ne kadar ileriki günler yatırım tavsiyesi değildir.

y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Çarşamba-Perşembe günlerini mi kastettiniz bu oranı çıkarırken? Rüçhanı satabilmek bakımından diyorum...
    Ben tahta yapıcının nasıl bir fantezisi var onu çözmeye yönelik bir fantezi yaptım.Sonuçta bir maliyeti oluştu 2 TL 3 TL 4 TL

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sayın Yatırımcılarımız,
    Rüçhan hakkı ile ilgili olarak gelen yoğun sorular itibari ile aşağıdaki bilgilendirmelerin yapılması gereği duyulmuştur:
    Yeni pay alma hakkı veya rüçhan hakkı payları Borsada işlem gören ortaklıkların bedelli sermaye artırımlarına mevcut ortakların öncelikli olarak katılma hakkıdır. Ortaklıkların belirledikleri yeni pay alma hakkı kullanma süresi içinde, söz konusu payların üzerindeki yeni pay alma haklarının alınıp satılabilmesi için işlem sırası açılır. Rüçhan hakkı kupon pazarı olarak da bilinen bu pazar, yeni pay alma hakkı kuponlarının hisse senedinden bağımsız olarak alınıp satılabildiği borsa pazarıdır. Bu pazarda hak sahibi olan yatırımcılar, bedelli sermaye artırımına öncelikli katılma haklarını satarlar. Hakkı satın alan yatırımcı ya tekrar yeni pay alma hakkını satar ya da sermaye artırımına katılım tutarını yatırmak sureti ile bu hakkı kullanıp karşılığında pay alır. Rüçhan hakkı pazarında satın alınan bir haktır, pay değildir. Dolayısı ile hak kullanılmadığı durumda sermaye artırımının son günü itibari ile bu hak sona ermiş olur. Yeni pay alma hakkı kullanım süresi 16-30 Eylül 2020 tarihleri arasında belirlenmiştir. Yeni pay alma hakkı sıraları (".R" sıraları) için açılan pazarın kapanış (son işlem) günü yeni pay alma hakkı kullanma süresi sonundan önceki beşinci iş günüdür (24/09/2020 tarihi son işlem günüdür). Yeni pay alma haklarının kullandırılmasından sonra kalan paylar 2 iş günü süreyle nominal değerden düşük olmamak üzere Borsa Birincil Piyasa'da oluşacak fiyattan Borsa'da satılacaktır. Yeni pay alma haklarında işlem yapmadan önce konuya ilişkin olarak KAP'ta yapılan açıklamaları okuyup burada açıklanan rakam ve oranları dikkate alarak kuponun ederini hesaplamanız önem arz etmektedir. Bunun için gerektiği takdirde yatırım kuruluşları/ aracı kuruluşları aramanız ve bilgi almanız önerilir.

Kamu oyunun bilgisine önemle sunarız.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/876070

Son cümle dikkat çekici,bedelli tamam olduktan sonra elimizde kalan R deniliyor,zaten elde kalanlar hep başa bela olmuştur,bunu erkenden neden açıkladılarki,genellikle bedelli sonunda açıklanır,ulen yaktınız milleti.
    Adam daha R nedir nasıl fiyatlanır onu bilmiyor ama fiyatı yükseliyor diye atlıyor senede. sonrada yandım Allah kurtarın beni diyor.1 liralık senedi böyle kumarbazlara 4_5_6 liralardan iyi gazladılar.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
    Amaç herkesi bedelliye çekmek R fiatını düşürerek,0.80 bile gösterdiler,gerçi 0 gösterseler bile bedelliye katılışta elde yine 0.86 lot oluyor,öyle bedavaya papuç bırakılmaz,her düşüşün bir çıkışı vardır,ama olan R olayında milleti yaktılar,0.80 R almak E'ye göre iyi fiat,tabiki E 2 altına düşmezse,bu hissede KY çok,nekadar soyarsak kar hesabı yapıyorlar,bunlar kansız tiplerdir,ülkemizdede bol bulunur yasalar lastikli olduğu için.

8. Korktuğumuz başımıza geldi adeta

Sayfa 162/259 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •