Sayfa 146/259 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Bu gün işlemler biraz daha umut verdi bayramdan sonraya kaldı hediyemiz sabır✈

2. Genel kurul hayırlı olsun şirket eğitim maden turizm enerji ve bilişim teknoloji faaliyetlerine de el atacak gibi gözüküyor bilişim teknolojilerine el atarsa iyi olur

3. Ky kalmamış belli bu kaaatta iyiye işaret👍

***EREGL* *FORMT* *KUYAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

***EREGL******FORMT******KUYAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu )

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler EREGL, FORMT, KUYAS

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **
    EREGL 1 EREGLI DEMIR VE ÇELIK FABRIKALARI T.A.S. E AHMET ADIM 126,683
    FORMT 2 FORMET ÇELIK KAPI SANAYI VE TICARET A.S. E EMRE BAYDOGAN 72.000,000
    FORMT 3 FORMET ÇELIK KAPI SANAYI VE TICARET A.S. E EMRE BAYDOGAN 119.000,415
    FORMT 4 FORMET ÇELIK KAPI SANAYI VE TICARET A.S. E EMRE BAYDOGAN 253.659,000
    KUYAS 5 KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL YATIRIMLARI A.S. E ZAFER AKGÜN 7.388,858

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır. (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/849520

BIST

(05/06/2020 - 17:11:05)

Neler oluyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

6.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Neler oluyor?

Bir şey olduğu yok. Sadece ben sabah sattım hisselerimi, artık önü açıldı kağıdın.

Alıntı Originally Posted by aok75 Yazıyı Oku
    Bir şey olduğu yok. Sadece ben sabah sattım hisselerimi, artık önü açıldı kağıdın.
    Portfoyunuzde baska hisse varsa satarken haber verin o zaman

Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

8.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Portfoyunuzde baska hisse varsa satarken haber verin o zaman

Menderes vardı, cuma günü onu sattım.

Sayfa 146/259 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız