Sayfa 180/259 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Sayın mmf1, bundan sonra gözüne kestirdiğin yeni bir bedelli süreci var mı?
    Var ama burda yazmak doğru olmaz..

is the average of five people around the human..

2. Anlaşılan zaten rüçhanı da çok yukarılardan almış olan bütün ky'lere sattırmadan yükseltmeyecekler, patron pek acımasız çıktı...
    y.t.d.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Anlaşılan zaten rüçhanı da çok yukarılardan almış olan bütün ky'lere sattırmadan yükseltmeyecekler, patron pek acımasız çıktı...
    Bizde satmayız,ayıp 2 ne demek tekrar,düşük R alanların maliyeti 1.90,indirsinler oraya kadar,resmen doyumsuz patron

4. Bugün taban ve tavan için yeni marjlar geçerli olacaktı ama öyle olmadı galiba. %10, 15, 20 şeklinde. Bizimki için de %15 olması gerekiyordu.

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Bugün taban ve tavan için yeni marjlar geçerli olacaktı ama öyle olmadı galiba. %10, 15, 20 şeklinde. Bizimki için de %15 olması gerekiyordu.
    Maalesef ilk günün kurbanı olduk,

9.60'tan satış yazdığım hisse 10.00'dan açıldı, normalde 10 liradan gitmesi lazımdı. bi baktım ki duruyor

kurumu aradım neden böyle oldu diye!

cevap; sistem çöktü!!

Son düzenleme : MMF 1; 01-10-2020 saat: 18:58.

6. Aslında hissenin gerçek ederini bulması için 1 haber yeter

Birçok gayrimenkul yatırım ortaklığı eldeki portföyü yeniden değerlendirmeye tabi tutuyor ve gerçek değerini bilançoda gösteriyor. Kuyas böyle değil. Bilanço şeklini değiştirse gizli duran değerler ortaya çıkar ve kağıt minimum 5 lerin üstüne atar. Keşke böyle bir haber açıklansa.

Benzer durum seneler önce klgyo da yaşanmıştı. Klgyo bilanço gösterim şeklini değiştireceğini kap da açıklamıştı. Açıklamadan sonra işten anlayanlar düşük fiyattan toplayabilmişti. Keşke bunda da böyle olsa. Çünkü kağıt gerçek ederinin gerçekten çok altında.

Not: yazılanlar hiçbir şekilde alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir sürüp giden bir küçük yatırımcı muhabbetidir. Her yatırımcı kendi kararından kendi sorumludur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    Endex eski hesapça 114.500,bazı hisseler katlamış gitmiş,üstelik çoğunun içi boş hisseler,bizimki ise 2'ye demir atmış,2.03 diyor en fazla,5 yaptı,oda şeşkaza,neyse satacak değiliz şu anda yastık bankta beklesin bakalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Maalesef ilk günün kurbanı olduk,

9.60'tan satış yazdığım hisse 10.00'dan açıldı, normalde 10 liradan gitmesi lazımdı. bi baktım ki duruyor

kurumu aradım neden böyle oldu diye!

cevap; sistem çöktü!!

Sistemin içine zıçtılar,adamların canı sıkıldıkça devamlı düzenleme yapıyorlar,takaslardada sorun var,en fazlada iş yatırımda,ayrı hesapta bürütte olanları sattığında hesapta gözüküyor,kendiminkinde gözükmüyor,ta borsa kapandıktan sonra zaman sonra

Sayfa 180/259 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •