Sayfa 163/259 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Amaç herkesi bedelliye çekmek R fiatını düşürerek,0.80 bile gösterdiler,gerçi 0 gösterseler bile bedelliye katılışta elde yine 0.86 lot oluyor,öyle bedavaya papuç bırakılmaz,her düşüşün bir çıkışı vardır,ama olan R olayında milleti yaktılar,0.80 R almak E'ye göre iyi fiat,tabiki E 2 altına düşmezse,bu hissede KY çok,nekadar soyarsak kar hesabı yapıyorlar,bunlar kansız tiplerdir,ülkemizdede bol bulunur yasalar lastikli olduğu için.
    Tez zamanda zararınızı cıkartırsınız inşallah
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,228
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Tez zamanda zararınızı cıkartırsınız inşallah
    E 2.50 olsa yeter,bu hissenin huyunu bilirim,aynen galip,Rıza,Uğur tiplemelerinin hisseleri gibi,zaten R'nin değeri 1 tl idi,üstü uçuk rakamlardı,etilerde bedelli yaptı,ondada R uçuktu,4 tl olacak hisseyi 14 gösterdiler,peşi malum 4'e düşürdüler,ondan iyitrade yaptım,dün bedellisine katılmak için 4.50 altından aldım,bugün 6,ondaki bedelli oranı yüksek bunun gibi değil,ama KY bunda iyi çarpıldı,devamlı belirtip uyarıyoruz,ama nafile,biz bile ucuzdan aldığımız halde bizide çarıyorlar,maliyetim R'de 1.30,E'de 1.25,E kurtarıyor,ama R olayından %50 kazanmak lazım,neyse bir çaresine bakacağız

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Amaç herkesi bedelliye çekmek R fiatını düşürerek,0.80 bile gösterdiler,gerçi 0 gösterseler bile bedelliye katılışta elde yine 0.86 lot oluyor,öyle bedavaya papuç bırakılmaz,her düşüşün bir çıkışı vardır,ama olan R olayında milleti yaktılar,0.80 R almak E'ye göre iyi fiat,tabiki E 2 altına düşmezse,bu hissede KY çok,nekadar soyarsak kar hesabı yapıyorlar,bunlar kansız tiplerdir,ülkemizdede bol bulunur yasalar lastikli olduğu için.
    sonunda R almak E'ye göre daha avantajlı duruma geldi,

hesap kitap yapmadan 3-4-5'lerden alanlara sözüm yok, yanlış anlaşılma olmasın.

herkes hesabını kendi yapar..

is the average of five people around the human..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,228
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    sonunda R almak E'ye göre daha avantajlı duruma geldi,

hesap kitap yapmadan 3-4-5'lerden alanlara sözüm yok, yanlış anlaşılma olmasın.

herkes hesabını kendi yapar..

Öyle gibi,ama milleti çok kötü çarptılar,benide %50,bugün maliyeti R kısmında 1.33 yaptım,esasında aklımdanda geçti bunlar R'yi bölünüş rakamına düşürebilirler diye,R 2.20 iken uyanamadık belki bir yukarı hamle yaptırırlar diye, o zaman kardaydık,olayın seyri normalde baştan hareket yapması ilginçti,337 bölünüş karşlığı 3.29,ama 2.75 E,5.80 R yaptırdılar,genellikle bedellilerde 2-3 gün R tahtaan kalkacağı zaman yaparlar bu hareketi,oysa tersi oldu,galiba Kent olur hesabı yaptı ky ve yakalandı,çoğunun maliyeti 3-4 arası,investinde feryatlar tavan yapmış,4-5 misli kaybeden var,yine biz %50 ile ucuz yırttık,bir tavanda bunu telafi etme imkanım var,onların işi çok zor,hisse en az E adına 4 yapması lazım,zaten borsada sancılı döneme girdik,kasım ayı çok tehlikli...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sn refaba;Bakıyorum Gene Okyanusa açılmışsın ve Bermuda Şeytan üçgeninde Balık avlıyorsun..Katil Balinalara dikkat et..

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Öyle gibi,ama milleti çok kötü çarptılar,benide %50,bugün maliyeti R kısmında 1.33 yaptım,esasında aklımdanda geçti bunlar R'yi bölünüş rakamına düşürebilirler diye,R 2.20 iken uyanamadık belki bir yukarı hamle yaptırırlar diye, o zaman kardaydık,olayın seyri normalde baştan hareket yapması ilginçti,337 bölünüş karşlığı 3.29,ama 2.75 E,5.80 R yaptırdılar,genellikle bedellilerde 2-3 gün R tahtaan kalkacağı zaman yaparlar bu hareketi,oysa tersi oldu,galiba Kent olur hesabı yaptı ky ve yakalandı,çoğunun maliyeti 3-4 arası,investinde feryatlar tavan yapmış,4-5 misli kaybeden var,yine biz %50 ile ucuz yırttık,bir tavanda bunu telafi etme imkanım var,onların işi çok zor,hisse en az E adına 4 yapması lazım,zaten borsada sancılı döneme girdik,kasım ayı çok tehlikli...ytd.
    Dediklerinde %100 haklısın, ama ben bugün 0.87'den alırken bile acaba diye düşünerek alıyorum.

3-4'lerden alanlara sabır dilerim..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,228
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn refaba;Bakıyorum Gene Okyanusa açılmışsın ve Bermuda Şeytan üçgeninde Balık avlıyorsun..Katil Balinalara dikkat et..
    Dadanık döt töbe tutmaz,bunda içeride,etilerde karda,zaten takibimde2 bedelli var,biri dip,diğeri tavan,eşitlediğinde %25 içerideyim bunda,etilerde 50 k var,bunda 250 k,gerçi etilerdeki R olayı bundaki zararı dahada aşağıya çekiyor,neyse huyumu bilirsin ben öyle beleşe hisse satmam,tavsiyem buradan biraz R al bedavadan,benim gibi 1.30 üstü maliyetin olmaz,TSGY= beni yordu çoğunu 2.55 postaladım gitti,megattan sadece 1 k lotum kaldı,4 cıvarından yarısını satmasaydım şimdi 1.5 m cepteydi,borsadanda iyi vurgun vurmuş olurdum,dip hisseleri iyi,kötü tahmin ediyoruzda şu katlama işini beceremiyoruz,bazı arkadaşlar sat şu elindekileride uçuşa geçelim diye takılıyorlar,gerçektende öyle,ben ne zaman satarsam hisseler uçuyor,var bende birşeyler anlamadım,sanırım kuantum enerji kontrollerine fazla takılıyorum ondan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,228
    R 0.80-90 arası duruldu gibi,gerçi dünde 1 üstünde kalıcı olabilir diye belirtmiştik,bugün soluğu 0.80 aldık,ne nalet tahtacıymış bunlar,ama şu var buralardan toplanıyor,bedavaya satacak değillerya,korkum bundan değil,endexs korkutuyor,dolar olmuş 7.70,Euro 9,CDS 600 üstü,kasa boş,kıyamet gibi borç ödenmesi,virüsün yaptığı etkilerin tavan yapması,başımızda kasayı menfaatleri için kullanıp boşaltan bir iktidar,ekonomi unutulmuş sadece akdeniz gündemi,bu arada Suriye unutuldu,5 milyon Suriyeli yüküde başımıza bela,yani kısaca nereden tutarsan elinde kalıyor,işte o yüzden öncelikli ekonomik yapımız,sonra borsa,dahasıda var sizleri fazla korkutmayayım bir iktisatçı,araştırmacı olarak

Sayfa 163/259 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •