Sayfa 44/259 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 345 - 352 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by HoNouR Yazıyı Oku
    4 yıl önce 1.80 - 2.00 bandında dolaşıyordu. O dönem bu fiyat aralığından bile almış olsanız %200 civarı kazancınız olması gerekir diye düşünüyorum.

Ayrılmayı düşüneceğiniz hedef fiyatınız nedir?
    bana maliyeti 2.40 ,benim hedefim o zamanda 10 du şimdide aynı o zaman benim alacağım ev 100 bin tl idi şimdi 300 bin tl
    15.000 lotum var o zamandan beri hiç çıkmadım başkalrı gibi kağıt pazarlama yada karalamagibi bir niyetim yok.rast gele...

gerçi şimdi 10 olsada ev alamıyorum neden çünkü çok zaman kaybettim
    yatırımcı olun diyorlar oluyoruz işte durum ortada kabahat kimsede değil bende
    daha sağlam bi kağıda yatırım yap değil mi..?

3.  Alıntı Originally Posted by tutunmak_01 Yazıyı Oku
    bana maliyeti 2.40 ,benim hedefim o zamanda 10 du şimdide aynı o zaman benim alacağım ev 100 bin tl idi şimdi 300 bin tl
    15.000 lotum var o zamandan beri hiç çıkmadım başkalrı gibi kağıt pazarlama yada karalamagibi bir niyetim yok.rast gele...
    Sana bu hisseyi kim aldırdı özel değilse? Bilançolarına bakılırsa kağıt için olumlu şeyler söylenemez. Ama son 1-2 haftadır çok sağlam işlem hacmi var. Sert hareketler oluyor. Bende yok, zararına sattım çıktım. Takipteyim sadece.

Enver ve yk üyesi sabah hisse sattık demiş...bizim akıl hemen atlar, patronlar mal sattı biz de hemen çıkalım?!!.. Adam karda azar azar satacak ki hepsini mi satmış? Yoo...sonsuza kadar hiç satmayacak mı? Yoo...eeee o halde niye saldı bu kadar %20 ye yakın düşüş neden oldu?? Bilmem ki....komediyiz vesselam....yanlış anlaşılmasın bugünkü olayı anlatıyorum, yoksa öncesi sonrası temeli bildiğim bir hisse değildir, kesinlikle ytd de....

Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Enver ve yk üyesi sabah hisse sattık demiş...bizim akıl hemen atlar, patronlar mal sattı biz de hemen çıkalım?!!.. Adam karda azar azar satacak ki hepsini mi satmış? Yoo...sonsuza kadar hiç satmayacak mı? Yoo...eeee o halde niye saldı bu kadar %20 ye yakın düşüş neden oldu?? Bilmem ki....komediyiz vesselam....yanlış anlaşılmasın bugünkü olayı anlatıyorum, yoksa öncesi sonrası temeli bildiğim bir hisse değildir, kesinlikle ytd de....
    bu hissede çevik o kadar hisseyi zor satar.tahta çok sığ ama 3 günde 300 bin sattı son olarakda 25 satmış.
    yönetim kurulu üyeside 110 civarı satmış bu gün onun için düşmüş olabilir

6. şirketmi battı enver neden satıyor kendi şirketini
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. 4.47 gördü %8 yukarda kimse yok başlıkda
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. 4.51 oldu hadi bakalım hayırlısı

Sayfa 44/259 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •