Sayfa 165/259 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Yeni baktımda bedelli yüzde kaç acaba. 1 payı kaça satacaklar acaba, bilgi verirseniz iyi olur, tşkr

Para tekniği yapar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn Ortak;Sen bu işlerin uzmanı olmuşsun.Fırtınalı havada yol almayı bilir ve becerirsin..
    Ben daha sakin ve ılık sular da avlanıyorum..:-)
    Son bir haftadır RETA kiti ile uğraşıyorum.56.50 Civarından Kitlediler bana ,O düştü ben aldım,o düştü ben aldım deerken,bende ne para kaldı,ne kredi limiti.Şimdi Hisse 49.50.TL..Zarar Meşe odunu gibi.
    Daha önceki bedelli sermaye arttıran tsgyo dan elimde az lot var.sonunu bugün 2.60-64 e satış yazdım,bakalım alan olacak mı.?.
    Onlar giderse,Zarar da olduğum diğer kağıtlarda işlem yapacağım..Bende,sırtımda 1.Ceket var,o da para etmez ki,Borsa için ilave sermaye yapayım...
    Yine sana bir ekmek kapısı haberi vereyim,Katmer de Pamuk eller cebe kararı almış.O Kagıda Pazartesi günü 5.07-4.90 dan giriş yaptım,Şanssızlık bu ya,Dün birazını 5.08 den, Bugün kalanını 5.49 dan çıktım.Hisse şimdi uçmuş, 5.75 olmuş..
    Kuyaş da bir zamanlar ,Çevik kardeşler operasyon yapıyor söylentisi vardı..Şimdi durum nedir bilmiyorum..
    Sende nerede tepelerde gezeleyen varsa ona bulaşıyorsun,2.18-20 TSGYO'ya parayı gömseydin daha iyiydi 2.68 yaktı bugün,bende çoğunu 55 postalamıştım,şimdi bunda macera arıyorum,megapta iyi temizlik yaptım 14.45'de son noktayı koymuştum,şimdi 12.60 taban kapattı,uyardığım için beni şikayet etmeye kalkanın inşallah elinde patlamıştır,yahu millete yardımcı olmaya çalışıyorum iyilikte yaramıyor,sadece megapta değil çoğu hisse topiklerindede böyleler,faydalananda çok teşekkür edende...Şimdi buna kafayı taktım,1.50 altında R topladım devamlı,şu an itibariylen R maliyetim 1.28,yarında satmak isteyen varsa şöyle 0.80 altından onlarada talibim,nasıl olsa E çakıldı kaldı 2.10-20 arasında,2 altına inmediği sürece sorun yok,işin acı noktası bunda hiç trade yapamadık R aldıkça kafamıza tokmağı vurdu kuyunun dibine indirdi,esasında uyanamadım 2.25 yaptığında,2 altına indi öylece 1.50 yapmasını bekledim,elimde sadece 50 k lot vardı,o lotlar yandı kül oldu,neyse bir çaresine bakacağız,tabiki yazdığın gibi çevikeller olayı gibi olmazsa,o zaman hisse tepe noktalarında gezeliyordu milletin eline 0.70 krşdan vermişlerdi,bende devamlı demirbaş rodrigo vardı 1.40 maliyetli,onu en son 2.80 postalamıştım,o bile bugün 6.38 tavan çekti,zamanında 2.80-150 arası gitgel yapmıştı,ne diyelim,seri tavan çekenleri hep elimden çıkartıyorum ucuzken,megap ve kentte hala sızlanıyorum,gerçekten çok iyi mani bıraktılar,şimdi sıra bunda,bakalım ne halt edecek,%25 kar bunda bana yeter,sadece zararda bundayım E hariç,bol kazançlar dileği ile.

3. Etiler Rüchan ne gitti be tavan oldu yüzde 50 artmış vay be bir de kuyaş Rüchan a bak eksi gidiyor 1 tl nin altına bile inmiş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
     Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Yeni baktımda bedelli yüzde kaç acaba. 1 payı kaça satacaklar acaba, bilgi verirseniz iyi olur, tşkr

Para tekniği yapar.
    %83 bedelli bölünüşü,yani 1 lot bile değil,bugün 20.000 adet R'yi bedelliye soktum 16.7 hesaba geçti,200 bile yapmadı,yani 10.000 R'ye 8300 yatıracaksın,R'yi kaçtan aldıysan onuda üstüne ilave edip E fiyatı hesabı yapacaksın,90 altı R şu an avantajlı gibi E'ye çevirirsen,bana maliyet yüksek olduğu için 2.35-50 arasına geliyor E fiyatı,R nekadar ucuza alınırsa E fiatında o kadar düşüyor,3-4 üstünden çok alan oldu,oda 5 yapıyor E hesabına göre,onlar artık yastık bank yapar uzuncu olduklarından,investingte bu yüzden kan gövdeyi götürüyor ocağımız söndü diye,borsa işi öyle kolay değil,uzmanlık işi,biz bile hata yapıyoruz o kadar deneyimli olduğumuz halde,ama yine bir yolunu buluyoruz,ünkü borsada fırsatlar bitmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
     Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Etiler Rüchan ne gitti be tavan oldu yüzde 50 artmış vay be bir de kuyaş Rüchan a bak eksi gidiyor 1 tl nin altına bile inmiş
    Öyle ama R birara ondada çok yüksekti,10 altına hiç indirmediler birara 10-14 arası gitgel yaptı,banada iyi trade yaptırdı,bu nalet milletin üstüne malı yıkınca korkuma anında 10 maliyetlilerimi 9.70 postaladım gittim,peşi 4 sınırı,4.20-40 topladım bugün 8.01 tavan E 3.46 tavan,ama bunun 5/1 kadar,onun R olayının astarı 4 cıvarıydı yüksek bedelli yaptığı için,ondan 4 altına indirmediler,çok bekledim namızsızlar indirmediler,saece kafayı buna takmıştım,ama o gözaltı pazarındaydı,zaten o pazardakilerin hepsi uçtu,ortalama %500 yaptılar,pazar üstündekilerin durumu altındakilerden kötü,ne diyelim garip bir borsamız var,0.10-50 arası hisseler hep katladı gitti.

6. Refeba hocam, r 1.50 üzerine çıkmazsa bedelliye katılırım demiştin. Yarın tavan 1.32. Bu durumda katılıyor musun? 200 bin lot vardı sende, yani 200 bin rüçhan mı? Böyle giderse sanırım pek çok ky gibi ben de katılmak durumunda kalabilirim. Yalnız iyi düdüklediler...

Abiler şimdi size sorayım bende hiç kuyas kuyasr her ikisi de yok şimdi 1000 kuyasr alsam bede lliye katılırsam ne kadar para ödemeliyim

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün e değil ama r fena satılmış yine, garanti ve ziraat toplam 2,2 milyon lot satmış. Dün bugünden umutlu değildim, nitekim bugün de yarından pek umutlu değilim doğrusu.
    y.t.d.

Sayfa 165/259 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •