Sayfa 753/913 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. İki yazısından biri ben şurdan alıp şurdan sattım, şöyle kazandım olan birini fazla kaale alıp cevap yazıyorsunuz. Borsada al-sat ile para kazanan yoktur. Olsa da şansa denk gelmiştir en sonunda kazandığından fazlasını geri verir.

Kaybetmeye fena alışmışsınız!
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    İki yazısından biri ben şurdan alıp şurdan sattım, şöyle kazandım olan birini fazla kaale alıp cevap yazıyorsunuz. Borsada al-sat ile para kazanan yoktur. Olsa da şansa denk gelmiştir en sonunda kazandığından fazlasını geri verir.
    SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Görüldüğü gibi
    Bu haftada al satcılar kazandı.
    Siz bekleyin biraz daha

Bu hafta 5.40 geçilmedi.
    Haftaya tekrar deneyecek.
    Geçmesi için hacim şart yoksa geçse dahi gel gel olur verir çekilirim kenera.
    5.40 üzerine tutununca bir anda fırlayacak bu hisse ve herkesi üzerine çekecek.6.20 den sonra kâr replikasyonu görülecek flama açıp 7tl hedef olacak.
    8 tl yi gördüğünde çok adranirilli günler yaşanacak burda ve o fiyattan sonra 12 tl ye gidecek.
    Tamam bitti derken tüm malı toplayan spek 18 20 tl arası malının büyük bir çoğunluğunu verip geçecek.
    Hayaller paris

5. 2-3 ay öncesine kadar anlamsız şekilde ucuz birçok hisse vardı. Şu anda ise bu hisselerin birçoğu normal fiyatlamalara yaklaştı. Kutpo ise henüz bu anlamsız fiyatlamadan kurtulamayan 3-5 hisseden biri. Bu nedenle önümüzdeki haftadan itibaren hissenin yükselişe geçeceğini düşünüyorum.

Bu hafta kâr al bölgesi 5.70 dır.
    Kendi adıma söylüyorum.
    Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.

7. Düşen faizlerde konut hareketlenir,
    Haliyle konut sektörüne çalışan firmalarda

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. Yatırım finans in alımları başladı daha öncede aldı sattı bakalım bu sefer yabancı satacak mi ama korkacak bir durum yok hisse başı 7 tl nin üzerinde nakit var borç sıfır sermayesine yakın kar hala devam ediyor ama Nafi haber le desteklerle hisse de yükseliş hizlanir

Sayfa 753/913 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •