Sayfa 10/913 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by atmaca99 Yazıyı Oku
    Mal kapmak oldugunu nereden cikariyorsunuz hisse surekli dusuyor siz hep mal topluyolar diyorsunuz. İnsanlari yanlis yonlendirmeyelim.
    Bu hisse bu şekilde aşağıya çakılırken ky'cı buradan cesaret edip mala giremez. Endekste satış yerken.Elbette şahsi görüşüm bu. Kimseyi de yönlendirme gibi bir niyetim yok. Herkes kendi görüş, bilgi ve tecrübesi ile al-sat yapar. Tekrar edeyim o zaman, bu görüşlerim şahsi görüşlerdir hiç bir kimseyi yönlendirme amacı taşımamaktadır. ytd.

2. Elimde Bulunsun Diye Bir Miktar Buralardan Aldım. Asıl beklentim Boşluk Noktası öyle veya böyle Buralara gleceğini Düşünüyorum.

Yatırın Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bu hisse bu şekilde aşağıya çakılırken ky'cı buradan cesaret edip mala giremez. Endekste satış yerken.Elbette şahsi görüşüm bu. Kimseyi de yönlendirme gibi bir niyetim yok. Herkes kendi görüş, bilgi ve tecrübesi ile al-sat yapar. Tekrar edeyim o zaman, bu görüşlerim şahsi görüşlerdir hiç bir kimseyi yönlendirme amacı taşımamaktadır. ytd.
    Tam aksine; yukardan mallanan KY'ya, fiyat düşerken hisse umut verirse ortalama düzeltmek üzere yeterince mal pazarlanır. Operasyon yapılan hisselerde önemli bir taktiktir.

KP'da ne olduğunu tabii bilemiyoruz,açık olan pekçok yeni KY'nın hissede göründüğü. Forumlar ve takaslar.

Yabancı takası 18.24 son hafta 250.000 çıkış.Satış mı?Hesaptan hesaba mı?

Kar 40 altında gelirse çok daha aşağılar görülebilir. 40 cıvarı kar buralarda tutunur, yukarısı biraz yukarı olur düşüncesindeyim.

Hisseye pozitif reel etki, komik %5 ler yerine doğru dürüst bir kar payı olmalı. Tabii spek bu tahtada çok güçlü ne isterse yapıyor

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Tahtanın sahipli olduğu konusunda herkes hem fikir. O yüzden onların ne istediği önemli. Hissenin bu yıl göstereceği performans fiyatını direk etkileyecektir. Hisse küçük yatırımcıya pazarlandıysa çok bekletir.

5. Newruz a kadar herşey belli olur korkmayın 😎

Sent from my SM-A320F using hisse.net mobile app

6. Toplama böyle olmaz aksine alt kademelere kim alış yazıyorsa eline veriyorlar denemesi bedava
    Teknik olarak 78 de aşağı kırmamız hoş olmadı bizleriçok bekletecek sanırım yeniden 7 20 üzerine atarsak alım yapılır yoksa gab lı bölge doğru hareket ederiz

7.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    habire pohpohlayanlar nerede şimdi. heryerde reklamı dönüyor hr markette satılıyor diyenler..
    kazan kazan diye bir arkadaş vardı utancından aynı nicki alamıyordur sanırım......

8.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    Toplama böyle olmaz aksine alt kademelere kim alış yazıyorsa eline veriyorlar denemesi bedava
    Teknik olarak 78 de aşağı kırmamız hoş olmadı bizleriçok bekletecek sanırım yeniden 7 20 üzerine atarsak alım yapılır yoksa gab lı bölge doğru hareket ederiz
    Öyle düşünüyoruz da teyidini ancak operasyon biterse anlıyacağız.

Dilimiz döndükçe yazdık; bu kağıt bundan düşük F/K ve PD/DD ile senelerce 2 lira civarında kaldı. Sıkı toplandı. Sonra iyi kar gelip rakamlar iyice aşağılarda kalınca patlatıldı. 9.5 lara gitti. Hala 7 lerde. Spek 2 -2.5 maliyetle topladıysa 7.5-8.0 maliyetle boşaltıyorsa iyi para yaptı.

Bunları bilmeden kağıda girenler, toplanıyor baskılanıyor muhabbeti yapıyor bol bol.

Kağıdın temeli sağlam,patron yol verirse işler iyi olur. Yoksa spekin ellerindeyiz. İnşaallah aynı değildirler.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 10/913 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •