Sayfa 103/913 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7298 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    lanet kağıt pislik kağıt. uğursuz kağıt...
    Duygularıma tercüman oluyorsun kardeş.

2. ölü kedi sıçrayışımı yoksa gerçek hareketmi bana göre bu kağıt 5 lerden bana lım fırsatı verecek diye tahmin ediyorum teknikte beni destekliyor
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    ölü kedi sıçrayışımı yoksa gerçek hareketmi bana göre bu kağıt 5 lerden bana lım fırsatı verecek diye tahmin ediyorum teknikte beni destekliyor
    beni batırdı ya şirket batsa umrumda olmaz artık..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    beni batırdı ya şirket batsa umrumda olmaz artık..
    yanlış anlamanızı istemem ama teknik olarakmı temel olarakmı hisse alırsınız stopunuz varmıdır kademeli alım yaparmısınız vadeniz nedir bunları belirlemeden hisse alıp sadece beddua etmek veya koş oğlum demek kıbrısta zar atmaktan farksızdır borsa bir oyundur ve her oyun gibi kuralları mevcuttur ilkin bu kuralları öğrenip stratejinizi belirlemeniz gerek yoksa anlık kazansanız bile totalde hep kaybedersiniz
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    yanlış anlamanızı istemem ama teknik olarakmı temel olarakmı hisse alırsınız stopunuz varmıdır kademeli alım yaparmısınız vadeniz nedir bunları belirlemeden hisse alıp sadece beddua etmek veya koş oğlum demek kıbrısta zar atmaktan farksızdır borsa bir oyundur ve her oyun gibi kuralları mevcuttur ilkin bu kuralları öğrenip stratejinizi belirlemeniz gerek yoksa anlık kazansanız bile totalde hep kaybedersiniz
    borsa koçu diye geçinen erol emiroğlu adında bir zat aldıttırdı. sebep oldu.. teknik meknik temel bilmem..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    borsa koçu diye geçinen erol emiroğlu adında bir zat aldıttırdı. sebep oldu.. teknik meknik temel bilmem..
    peki size stop yaptırmadımı yada rakamları söylemmedi hisse beklentileri nelerdir sormadınızmı kısa vademi rta vademi uv tekniklemi temellemi aldırıyorsunuz temelse beklentiler neler şirketin şirketin aylık grafiğe bakıldığında 5,30-5,10 aralığına kadar sarksa bile uv grafiğinde bozulma olmayacak ve buralardan alınıp beklenebilir hem daha garantili alım olmuş olur stobunuz 5 tir aşağı inerse 4,77 eğer buraya kırarsa uv olsa kaçarsınız çünkü 4,02 desteğine kadar sarkabilir ben kendime bir rakam belirlerim ve üç parça şeklinde alırım bu şekil kazanma şansıız daha fazla olur kaybedebilirsinizde ama stratajiniz olduğu sürece uv kazanma şansınız hep çok yüksektir
    ytd deli saçmasıdır

7. ayrıca bunu size kaçlira karşılığında önerdi sizden ne kadar para aldı
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 103/913 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •