Sayfa 198/913 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Sn javacıaliusta, ben kendimi fahri Kütahya hemşehrisi ilan ettim. Hem yatırım yaptık hem de KUTPO sayesin de KÜTAHYA vazgeçilmezimiz oldu.. KUTPO ile artık duygusal bir bağımız var. Fena çaktı bize orası başka. Fakat yine de dünyanın lider porselen fabrikasına ortak olmak başka bir duygu...

2. Fakat KUTPO ile ilgili göçüklerde de olsam içimden bir ses hep sabırlı ol iyi olacak güzel yerlere gidecek diye bir ses devamlı beni sakinleştiriyor. İçimizdeki İrlandalılar olabilir diye düşünmüyor değilim hani. :-)....

3. Moraller iyice bozulmuş gibi,şahsen 3. çeyrekten umutluyum sürpriz bekliyorum,sanki ilgilenme zamanı,yarın alıma başlamalıyım.Bloombergde ihracatlarının %55e yükseldiğinden söz ettiler,artık yeni fabrikanın katkısını hissedeceğiz üstelik ilk yarı sonu dipnotlarda alınan sipariş avansları 2 kata yakın artmış,ambalajda da işler çok iyi gidiyor olmalı fiyatlar çok yükselmiş (Tire patlatmış)..daha ne diyelim enseyi karartmayalım öyle..

4. Bakarsınız gayrimenkul şirketini de canlandırırlar..Bir de enerji şirketimiz oldu,Türkerler zordaydı muhtemelen çok ucuza kaptılar,hem paradan hem de zamandan kazandılar.
    Son düzenleme : ÇiftçiDede; 01-11-2017 saat: 00:42.

5. KUTPO'nun kazandığına dair şüphem yok da, kazandığını bizim gibi KY'lerle paylaşma konusundaki isteksizliği bizi üzüyor. Sn. Venedik'in söylediği gibi 'dünyanın lider porselen fabrikasına ortak olma'nın hazzını yaşayalım bi süre daha... Hayırlısı bakalım...

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bence kağıt patron hariç herşeyiyle güzel...
    biraz daha sabır..
    Inşallah iyi olur...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by javacialiusta Yazıyı Oku
    En sabırlı yatırımcımız da bu hale geldiyse artık, umit kaf dağının ardında kaybolmuş demektir Bunca zamandır bizi şaşırtmasını umduğumuz KUTPO bundan sonra da şaşırtmayacak belli. Benim elimdeki hisse miktarı çoğuna göre önemsiz olsa da bu sefer zararına vermeyeceğim inş. Bekleriz...olmadı, çocukalarıma kalır, hep dediğim gibi.. O değil her Kütahya'dan geçerken KUTPO yüzünden şehirden soğudum ya..Siz de bu boyuta gelen var mı?

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kütahya bayine randevu vermiyorum 3 aydır. Yolda kutpo reklamını görsem, kafamı çeviriyorum.

ytd değildir.

8. Spek bıkmadı usanmadı 6.10 a hareketlendir sonra hoppp 6.03 e bağla

Sayfa 198/913 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •