Sayfa 216/912 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 7295 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

KUTPO Konsolide 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 28813829 Yıllık Değ%:-21

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Vay be 1 senede bana tek yara veren kağıt. Geçen sene 9 aylıkla kötü gelen bilanço ile aşağılara sert hareket çekmişti.
    Bu 9 aylıkta çok güzel kar gelmiş. Geçen sene 9 aylıkta 9 milyon civarı gelmişti bu dönem 15.5 milyon , 2 katına yakın. 6 aylık kar ından fazlasını tek çeyrekte yakalamış. Satışlar esas faliyet hepsi artmış. Kurdan artı yazmış. Vay be ağa demek ki istenince oluyormuş.

Bilanço çok iyi ; beklenti ve hisse fiyatlaması tam tersi idi. Ağa ve yatırımcı ne yapar fiyat ne olur bilemem lakin umarım 1 yıldır işkence çeken yatırımcının yüzünü güldürür. Genel de peşine güzel haberler de gelir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Umarım alkım gibi yapmaz ...Bizim borsa da herşey oluyor kağıt ne güzel kar açıkladı sabah yüzde 3 eksi açtı şaka gibi borsa bizim BIST ...

4. Bilançomuz tüm ortaklara hayırlı ve bereketli olsun inşallah.. Umarım yarın ve sonrası için yüzlerimizi güldürür....

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Oyle bi yaraladi ki bizi.. sevinsek mi sevinmesek mi bilemiyorum. Bu kadar bekledik, gelecek gunleri de sabirla bekleyip izliycez bakalim, duzelme olacak mi.. hepimize hayirli olsun ortaklar...

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Umarım alkım gibi yapmaz ...Bizim borsa da herşey oluyor kağıt ne güzel kar açıkladı sabah yüzde 3 eksi açtı şaka gibi borsa bizim BIST ...
    Alkim bilmiyorum lakin fiyat misal 3 tl den 6 tl ye çıkınca iyi bilanço ile aaaa bu fiyatlar zaten bilançonun içindeydi şekli. Ya da kar kurdan artmış ya da beklenti bitti şekli.
    Bunda hisse kötü bilanço ile 9.8 lerden 5 lere geldi. Bu çeyreğe kadar da kar hep düştü. İlk defa Bu çeyrek Ebitda 2 kat artmış. İşler iyi gitmiş. Hisse fiyatı düşmüş. Yüzde 3 eksi açarsa takılırım burda sıkıntı yok)))
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. 28 .milyon kâr

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Demiştim demeyi sevmiyorum ama demiştim.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bim, A101, şok, tansaş, carfursa ve Migros tüm Türkiye ye Kütahya porselen satıyorlar. Ham maddesi toprak, kar marjı çok yüksek bir sektör. Bu çeyrekte küllerinden yeniden doğabilir diye düşünüyorum. Tahminim bu çeyrekte 15 milyon kar yazabilir, 9 aylık toplamda 25 milyon yapar ki hissenin hakkı 10 liradır. Kütahya porselen gibi bir şirketin piyasa değeri 230 milyon lira olmamalı!

http://www.hepsiburada.com/kutahyapo...gaAg7vEALw_wcB

Sayfa 216/912 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •