Sayfa 217/913 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Hisse üzerindeki bilanço baskısıda bitti,bilançoda geçen seneye göre %21 kar azalışı var ama bu 3 aylıktaki nerdeyse sıfır kara yakın bilançodan sonra 6 aylık vede özellikle 9 aylıkta bu durumu toparladı ve karda geçen seneyi yakalamak üzere hatta 12 aylık bilançoda muhtemelen geçecektir. Satışlarını geçen seneye göre arttırdı ve performans yıl sonuna kadar devam ederse sermayesinden fazla kar kütahya porselen için bizleri bekliyor,citibank takasında 625 bin lottan 10 günde yabancı fon iş yatırım üzerinden sata sata yaklaşık 150 bin-180 bin lot malı kaldı ama bu satışları birileri güzelce aldı (fon,şahıs v.b.) Şimdi yabancı fon bu güzel 9 aylık bilanço atağından sonra ne yapar bilemem çünkü geçen sene 6 aylıktan sonra fiyatlar 4 lerden 9,5 lara gelmişti VE YABANCI FON KÜTAHYADA 2 milyon lota yakın mal almıştı bilançodan sonraki hareketlerde.Şimdi arkaya yaslanıp yabancı ve yerli fonlar ile şahısların KÜTAHYA PORSELENDEKİ alım savaşlarını seyretme zamanı,artık diplerden yukarı yükselme zamanı,bol kazançlar...

2. inşallah bu sefer umduğumuz başımıza gelir. Ama aklımda hep 6 aylık bilanço da kötü olmamasına rağmen nasıl buralara geldik, sorusu. Yükselme KUTPO için bilanço ile doğru orantılı değil sanki. Ama inşallah yanıltır beni bu sefer

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. inşallah bundan sonra kutpo zararları kapatır.bu kutpoda 4. bilanço dönemim .ilk ikisini hatırlamak bile istemiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by javacialiusta Yazıyı Oku
    inşallah bu sefer umduğumuz başımıza gelir. Ama aklımda hep 6 aylık bilanço da kötü olmamasına rağmen nasıl buralara geldik, sorusu. Yükselme KUTPO için bilanço ile doğru orantılı değil sanki. Ama inşallah yanıltır beni bu sefer

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Piyasanin begenmesine bagli.gecen sene 3. ceyrek bilancosu begenildi.o ara 7 civarında geziyodu hatırladıgim kadariyla.bilanconun ertesi gunu 8.40 lardan açıldı.8.05 ten hisse sattigimi hatırlıyorum.umarım piyasa beğenir.kağıdın baskilanmasi boşa değilmiş

5. Yavv arkadaşlar bilançoyu piyasa beğenir mi diye ne düşünüyorsunuz. Eli mahkum beğenecek beğenmezse biz beğeniriz ne yapalım. Mendereste bunun gibi endexe ayak uydurmadı, son çeyrekte 34 milyon kar yazmış faliyetlerinden. Ben her iki bilançoyu da çok beğendim. Kutpo küllerinden doğacaktır diyorum bu bilançoya göre.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yavv arkadaşlar bilançoyu piyasa beğenir mi diye ne düşünüyorsunuz. Eli mahkum beğenecek beğenmezse biz beğeniriz ne yapalım. Mendereste bunun gibi endexe ayak uydurmadı, son çeyrekte 34 milyon kar yazmış faliyetlerinden. Ben her iki bilançoyu da çok beğendim. Kutpo küllerinden doğacaktır diyorum bu bilançoya göre.
    Sadece topictekilerin begenmesi ile olmuyor bu is maalesef

7. arkadaşlar bende yarın yukarı yönlü bir tepki vereceğini bekliyorum. ama hepimizin zararı büyük olduğu için önemli olan bu tepkinin hangi seviyeye kadar olacağı. görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir.

8. Piyasa beklentisi diye bisey var. Piyasa 100 beklerken 28 gelmis olabilir. Dereyi görmeden paçayı sıvamayın. Ytd

Sayfa 217/913 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •