Sayfa 297/913 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by Uzun burun Yazıyı Oku
    Hocam çıkan rakamlarla oynamasalar zaten hisse şu an çok rahat 10 TL nin üzerinde olmalıydı. Endeksin durumunu hesaba bile katmiyorum. Ama bir gün gidecek . O aşşağı çektikçe mallanmaya devam.
    İstediğiniz kadar mallanin,adamın paraya ihtiyacı yok.istedigi zaman yükseltir,zaten kağıdının ne değer de olduğu çok önemli değil...hem zengin,hem cimri...ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    geçen sene son çeyrek bilanço kötü gelmişti bu sene nasıl gelir sizce ayrıca geçen sene kötü gelmesinni sebebi neydi?
    Benim okuduğum bilançoda son çeyrekte yönetim giderleri , reklam ve pazarlama giderleri kalemini abartarak çok yüksek tutmuştu. Ayrıca hatırladığım 6 milyon tl lik vergi affı mı vergi borcunu mu tam hatırlamıyorum ödemişti. Bu yüzden o dönem zarar yazmıştı. Bu dönemde bunları yazma şansı kalmadı ne görsel ne yazılı medyada cingılları döndü. Kütahya seramiğin yaptığı binanın reklamları dışında birşey görmedim ben. o yüzden yabancı ilgisi artmış olabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by 059 Yazıyı Oku
    İstediğiniz kadar mallanin,adamın paraya ihtiyacı yok.istedigi zaman yükseltir,zaten kağıdının ne değer de olduğu çok önemli değil...hem zengin,hem cimri...ytd...!!!

Bu bilançonun beklediğim şekilde gelmesi durumunda MIZRAK ÇUVALA SIĞMAZ rezil ederler patronu

4. Tesekkurler sayin batirimci bi de 3 aylik kari 700 bindi bu sene 3 aylik kar 10 milyon gelirse otomatikmen zaten roketler kait 3 ayliga kadar tutmak mantikli

5.  Alıntı Originally Posted by batırımcı Yazıyı Oku
    Bu bilançonun beklediğim şekilde gelmesi durumunda MIZRAK ÇUVALA SIĞMAZ rezil ederler patronu
    Sayın batırımcı, bunun bilançolar la işi yok, zihniyet; kazandıracagim diyor ama bişey kazandırmıyor...bunun periyodik fiyat artma yılları var denk gelen belki kazanır...ytd...!!!

6. Ya arkadaş nasıl bilanço alakası yok.son çeyrek 13 milyon gelsin.bu kağıt bir daha buralarda duramaz.bilanco olmadan giden kağıt kağıt değildir.bir hikaye lazım mutlaka

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bilanço iyi gelirse bu fiyatlar komik kalırımı? Peki ya şirket sermaye tavanını arttırırsa ne olur? V.s. gibi hisseye pozitif etki edebilecek herhangi bir olumlu durum olsa idi inanın bunu teknik çok önce haber verirdi. Ve teknik derki nötr!!!! Amma ve lakin aynı teknik orta ve uzun vadede kışın gidip baharın geleceğininde müjdecisi. Hep beraber yazılıp çizilen beklenti yada sözde beklentileri en kısa vadede göreceğiz. Aman aman kimseye küfür yada hakaret etmeyin. Hep beraber kendi aklımızla aldık bu hisseyi....

8. Nafi her yıl kayıtlı sermayenin % 5 veya 10 u kadar temettü verir. Kayıtlı sermaye artırmasalar burda zaman kaybı

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 297/913 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •