Sayfa 325/913 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Kutpo zor bir hisse. Şirket ne kadar sağlam olsada tahta sahipli. Onlar ne derse o olacak. Piyasa ne kadar bozarsa onlarda o kadar bozar. Yatırımcı kendi kararını verecek. Zarara katlanıp satıp çıkacak, bekleyip daha da zarar edecek, bekleyip çıkana kadar sabredecek. Zor ve sıkıntılı bir süreç. Allah herkesin yardımcısı olsun.
    yataş ta boyleydi bi ara.sonra 1 e 30 verdi...

2. Kutpo inşallah bir gün herkesi mutlu edecek fiyatlara gelecektir. Bu kadar korkuttuklarına göre var bir bildikleri. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Kutpo inşallah bir gün herkesi mutlu edecek fiyatlara gelecektir. Bu kadar korkuttuklarına göre var bir bildikleri. Ytd
    bekliyoruz sabirla ama cok sinir bozucu .Patron hissesi boyle bir seymiss ama pes etmek yokk

4. 1 lirayada dusse dustukce alicagim boyle bir firmayi bu kadar ucuz almak sans dusurdukce alicagimmm hadi bakalim sayin spek. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    1 lirayada dusse dustukce alicagim boyle bir firmayi bu kadar ucuz almak sans dusurdukce alicagimmm hadi bakalim sayin spek. ytd
    spek senin taş çatlasa 500.000 tl den çok korkmuştur.kara kara düşünüyordur şimdi

6. yine hızlı düşenlerde başı çekiyor...

7.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    1 lirayada dusse dustukce alicagim boyle bir firmayi bu kadar ucuz almak sans dusurdukce alicagimmm hadi bakalim sayin spek. ytd
    Mal var alabilirsiniz ama ne kadar dayanabilir siniz o meçhul...ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. yeni gördüğüm bir hisse teknik ve temel olarak inceledim.
    7,28 den fibonacci 0 değeri olan 5,81 e kadar inmiş. normalde teknik olarak burası 2. dip oluşumu. wğwer yukarı dönüş olursa tekrar 7,28 seviyesini test etmek isteyecektir. fibonacci 0.5 değeride 6,55 tl.
    çanak yapar ise 11.22 çanak hedefi.
    5,81 sınır seviyesi buralarda geziniyor. piyasa şu an kıpkırmızı çıkan hisse bulmak mucize gibi birşey.
    temel olarakta fiyat bölü/ dd : 0,80 de , rsı 18 de aşırının da aşırısı ucuz ve rsı olarak 30 un bile altında aşırı satım. ilk defa nadir gördüğüm bir durum. forumda yazıları okudum. tek kişi kontrolunde olduğu bu şartlardan görünüyor. her türlü olumsuzluğu aşırı şekilde olumsuz olarak fiyatlamış görünüyor. hem tenel analiz hem de teknik olarak diplerde görünüyor.
    bilanço konsolide gelmemesine rağmen vuk bilanço ile bir önce ki bilanço kıyaslandığında yurtdışı satışlar artmış, ciro artmış, kar artmış, döviz artısı var. net kar; genel yönetim ve satış giderlerinden düşük gelmiş. 9 aylık ta ki giderler son çeyrekte 3 ay da nerdeyse 9 aylık kadar gelmiş. buda pek rastlanan bir durum değil.
    fiyatlar düşerken yabancı oranı oranı artmış. dün kü veriler ile oran % 3.53 e çıkmış. yerli kurumlar satmış, yabancı kurumlar azar azar alımlar ile çaktırmadan ilerliyor. piyasa şartlarının olumsuzluğunu kullanıyorlar.
    benim gördüğüm büyük resim bu.
    geçen sene son çeyrek zarar yazmış, eğer bu çeyrek kar görünürse çıkış başlayabilir, bu durum yabancının alımlarını güçlendirir. eğer son çeyrek yine zarar gelirse yatay ve hafif altı görülebilir. çünkü hisse şu an görünen hem temel hem de teknik olarak en kötüyü en olumsuz şekilde hisse fiyatına yansıtmış.
    5.81 altı, tuvalet kağıdı fiyatlamsıdır.
    yatırım tavsiyesi olamaz.

Sayfa 325/913 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •