Sayfa 334/913 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Tahtaya korku salıyor gelene çakarım diyor, bir gün biri gelecek al atını .... tımarını diyecek..ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Patronun oluruyla toplamışlar, bir nevi emanetçi.
    Hisse o yüzden emekli olmuş gibi stabil ya, biran önce dinamik kurumların el atması lazım. Endekse bakın bu güzelim hissenin düştüğü duruma bakın.
    Bir bilanço gelsin görelim bakalım, patron el atmazsa biz atarız artık. Geçen haftaki Damping haberi harcandı ya yazık ettiler.
    Adı üstünde emekli fonları,üj bej kuruş temettü için bunun kapısına geliyorlar işte,aldıklarında çekip gidiyorlar.emekli işte az çok demez garanticidir...ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. kütpo
    F/K Oranı 8,86 Piyasa fiyatı . / Defter Değ. 0,8 Piyasa Değeri(TL) 245.089.152

yataş
    F/K Oranı 21,14 Piyasa fiyatı. / Defter Değ. 6,24 Piyasa Değeri(TL) 1.466.317.551

dgklb
    F/K Oranı 0,00 Piyasa fiyatı. / Defter Değ. 9,65 Piyasa Değeri(TL) 742.197.673

benzer şirketler. kimse bana borsa temel analiz yalanlarından bahsetmesin temel analiz hiçbirşey susuzluk herşey borsada
    vergi dairesi 23.5 milyon kar geldi diye hisseyi 6.60 dan 6 lara kadar basmışlardı. kazara yine 23.5 gelirse görün şenliği. daha ne kadar aşağı basarlar şaşırmam. 23.5 üstü gelirse çıkmazsa da şaşırmam. borsanın en psikopat kağıdına denk geldimç kaderimse çekerim
    yatırım tavsiyesi olamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by 059 Yazıyı Oku
    Adı üstünde emekli fonları,üj bej kuruş temettü için bunun kapısına geliyorlar işte,aldıklarında çekip gidiyorlar.emekli işte az çok demez garanticidir...ytd...!!!

senle. yalan söyleyince burbu uzayan pinokyo burnu uzunun derdi ne? korku verip sattırmaya çalışmanıza gerek yok ki. fiyat desen yerlerde borsa fiyatı/dd 0.8 zaten. takas desen dağınık. yabancı ilgisi en alt seviyede. zaten herkes lanet gelsin modunda. ben de maliyete gelsin basıp gidicem. psikopat hisse diye yazıyorum.ithal porselen yasağını bile fiyatlamayan bir hisse. neden çıkmadığını da forumu okuyan herkes biliyor. ne temel analizle ilgisi var ne de teknik analiz le. hisse zaten dar bir bantta geziyor. hacim fiyat yerlerde.
    senle burnu uzun millete sattırmak için neden bu kadar efor sarfediyorsunuz onu anlayamadım
    zaten hisse gitmiyor ki fiyat ile zaten ky yi kkovuyorlar hisseden. boşuna niye kendiznzi yoruyorsunuz? her yorumun negatif ötesi ondan dikkatimi çekti. hissen yok belli de bu fiyatların daha da aşağısından maliyetlenmek için yazıyorsan, 582 altı fşyatta borsa kotundan çıksın zaten. çöpün çöpü o fiyatın altı.

5.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    senle. yalan söyleyince burbu uzayan pinokyo burnu uzunun derdi ne? korku verip sattırmaya çalışmanıza gerek yok ki. fiyat desen yerlerde borsa fiyatı/dd 0.8 zaten. takas desen dağınık. yabancı ilgisi en alt seviyede. zaten herkes lanet gelsin modunda. ben de maliyete gelsin basıp gidicem. psikopat hisse diye yazıyorum.ithal porselen yasağını bile fiyatlamayan bir hisse. neden çıkmadığını da forumu okuyan herkes biliyor. ne temel analizle ilgisi var ne de teknik analiz le. hisse zaten dar bir bantta geziyor. hacim fiyat yerlerde.
    senle burnu uzun millete sattırmak için neden bu kadar efor sarfediyorsunuz onu anlayamadım
    zaten hisse gitmiyor ki fiyat ile zaten ky yi kkovuyorlar hisseden. boşuna niye kendiznzi yoruyorsunuz? her yorumun negatif ötesi ondan dikkatimi çekti. hissen yok belli de bu fiyatların daha da aşağısından maliyetlenmek için yazıyorsan, 582 altı fşyatta borsa kotundan çıksın zaten. çöpün çöpü o fiyatın altı.
    Uyarıları dikkate alsaydınız! Şimdi maliyetine gelmesini beklemiyor, ve alacaksan da alt kademelerden alacaktin 😉😁😁ytd...!!! Burda hep doğruları söyledim ve söylemeye de devam edeceğim...

6.  Alıntı Originally Posted by 059 Yazıyı Oku
    Uyarıları dikkate alsaydınız! Şimdi maliyetine gelmesini beklemiyor, ve alacaksan da alt kademelerden alacaktin ������ytd...!!! Burda hep doğruları söyledim ve söylemeye de devam edeceğim...

saolun doğrucu davut bey. amatörlük işte sizin uyarılıranızı dikkate almadım.
    sizde şu an bu hisse yok, bizleri forumu okuyanları hisse almasın diye uyardığınıza göre, şu an sizde hisse yok değilmi?
    var da uyarıyor almayın diyorsanız o zaman sado mazo durumu olur i hem hissesi olup ta hem de çıkmamasını isteme durumu olur. o da mantıksız. mantıken almayın dediğinize uyardığınıza göre sizde bu hissenin olmaması lazım.
    kaç gibi hangi fiyattan maliyet bekleyelim peki? tekrar geri gelir alırsam diye.

7. KUTPO 20/09/2016 tarihinden bu yana yaklaşık 17 aydan fazla bir süredir düşüş içinde.. Tamamen tahta yapıcıların kontrolün de gelişen süreç. Bilanço bahane edilerek hisse geriledi. Bu hep böyle gitmeyecek. Gün gelecek yükseliş başlayacak..Beklemedeyiz..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    saolun doğrucu davut bey. amatörlük işte sizin uyarılıranızı dikkate almadım.
    sizde şu an bu hisse yok, bizleri forumu okuyanları hisse almasın diye uyardığınıza göre, şu an sizde hisse yok değilmi?
    var da uyarıyor almayın diyorsanız o zaman sado mazo durumu olur i hem hissesi olup ta hem de çıkmamasını isteme durumu olur. o da mantıksız. mantıken almayın dediğinize uyardığınıza göre sizde bu hissenin olmaması lazım.
    kaç gibi hangi fiyattan maliyet bekleyelim peki? tekrar geri gelir alırsam diye.
    Burda kimseye alın yada satın demedim,sadece firmayı ve hissenin davranışlarını anlatmaya çalışıyorum,isteyen alır taşır, isteyenler satar alttan alır, yukardan satar, kar eder yada korukorune baglanipta ömrünü burakarda doldurur 🤔😋🤐🙃😇😷🤕 😁...ytd...!!!

Sayfa 334/913 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •