Sayfa 344/913 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    Sayin venedik sizin dusunculerinize sonuna kadar saygiliyim. Parametleriniz gerceklesse bile hissenin cikip cikmayacagi mechull. Dipsiz bir kuyu gibi oldu bu hisse. neye tepki verecek valla kestiremiyorum. ytd
    Çok isabetli bir yorum, bahçesinde altın madeni bile bulunsa dahi hissenin gideceği meçhul.
    Damping, bilanço, temettü hiçbir etkisi olmadı, üstelik bu sene daha da iyi olması bekleniyor, peki hisse nasıl gidecek o zaman.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çok isabetli bir yorum, bahçesinde altın madeni bile bulunsa dahi hissenin gideceği meçhul.
    Damping, bilanço, temettü hiçbir etkisi olmadı, üstelik bu sene daha da iyi olması bekleniyor, peki hisse nasıl gidecek o zaman.
    Maalesef öyle. Benim baktığım şirketin ederi, satışları, karlılığı, hedefleri..Bunlara baktığımda kendimce bir gün hak ettiği değeri görecektir diyorum. Hissenin bu denli baskı altında tutulması zaten ipin .... elinde olduğu belli. Sonuna kadar bekleyeceğim. ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Maalesef öyle. Benim baktığım şirketin ederi, satışları, karlılığı, hedefleri..Bunlara baktığımda kendimce bir gün hak ettiği değeri görecektir diyorum. Hissenin bu denli baskı altında tutulması zaten ipin .... elinde olduğu belli. Sonuna kadar bekleyeceğim. ytd.
    Evet beklemek en iyisi, hacimli ve primli günler olması dileğiyle.
    Hisse yine ekside işlem görüyor, zarar yazanlar artıda, tuhaf hareketler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Eleman kızdıkça basıyor. İşlem hacmi düşük istediği gibi oynuyor..

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Eleman kızdıkça basıyor. İşlem hacmi düşük istediği gibi oynuyor..
    eleman kızsın abi bizde geldikçe aşağılardan da alırız sabrın sonu selamett zamanım çok kendi adıma

ytd degildir

6.  Alıntı Originally Posted by atabey67 Yazıyı Oku
    eleman kızsın abi bizde geldikçe aşağılardan da alırız sabrın sonu selamett zamanım çok kendi adıma

ytd degildir
    O da bir yerde pes edip seve seve çekecek yukarı. Tutsun bakalım tutabildiği kadar. Beraber yiyeceğiz pastayı..

7. Çok sessiz takılıyor bugün. Sanki arkası fırtına gibi....ytd

8. Güzel ülkemin güzel hissesi seni sevdim, takibe değersin. Tamamen duygusal o nedenle kesinlikle YTD

Sayfa 344/913 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •