Sayfa 379/913 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Çine uygulanan ambargo ve çeyiz ve truzim sezonu sebebiyle 2. çeyrekte rekor kar beklentim var.

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Çine uygulanan ambargo ve çeyiz ve truzim sezonu sebebiyle 2. çeyrekte rekor kar beklentim var.
    Bilanço bekleye bekleye bu hale geldik üstad..İnşallah dediğin gibi olur..

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    2018 flaşh hissesi olacak bence ama üstünde bir garip uyuzluk var atamadı hala o uyuzluğunu. 1. çeyrek için kar tahmini olan var mı?
    ya sefim bilancosu rekorda kirsa bu hissenin gidecegi belli degil. nasil bir oyun icindeyiz anlamadimki. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by batırımcı Yazıyı Oku
    kağıt bence bilanço öncesine kadar belki birkaç gün sonrası 7,40-7,50 aralığına kadar gelecek. Ondan sonra yabancı ilgisiyle ağustos 2018 e kadar 14 liraya doğru yolculuğa başlayacak hisse senedi bölünmesi veya sermaye artışı yaşarmıyız onu bilmiyorum.
    4 Ekim 2017 den alıntı. Son cümle gerçekleşmedi. Ama,
    Ben Ağustosa kadar beklerim, inşallah haklı çıkarsınız. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bilanço bekleye bekleye bu hale geldik üstad..İnşallah dediğin gibi olur..
    Kutpo bu sene destan yazmalı kar olarak. Çin ambargosu karlılığa önemli katkı yapacak.

Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    ya sefim bilancosu rekorda kirsa bu hissenin gidecegi belli degil. nasil bir oyun icindeyiz anlamadimki. ytd
    Kutpo bu, durur durur bir gitti mi arkadan baktırır. Ben 9,50 den buraya düşen kutponun gördüğü zirveyi bu sene içinde kıracağını düşünüyorum.

6. Çine dampik uygulaması mart başı başladı, bu bilançoda mart ayı yansıması olmuştur kısmen. 2. çeyrekte tamamen göreceğiz bu damping yansımalarını.

http://m.star.com.tr/ekonomi/yerli-p...haber-1316061/

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Çine dampik uygulaması mart başı başladı, bu bilançoda mart ayı yansıması olmuştur kısmen. 2. çeyrekte tamamen göreceğiz bu damping yansımalarını.

http://m.star.com.tr/ekonomi/yerli-p...haber-1316061/
    Ben etkisini biraz gecikmeli göreceğimizi düşünüyorum. Piyasadaki Çin menşeli malların stoklarının olabilecek olması vb. nedeniyle. Ama er veya geç etkileyecek.

XT1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 379/913 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •