Sayfa 384/913 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Emeklilik fonları durmaksızın alımlarına devam ediyor. Bu durum olumsuz ise size göre o zaman hapı yuttuk demektir.. Dolar bazın da 22/07/2016 darbe sonrası fiyatlara geldik. O fiyatlardan yukarı dönmüştük bakalım şimdi ne yapacak..
    Yanlış düşünüyor olabilirim ama bu tip küçük ölçekli diyebileceğimiz patron hisselerinde emeklilik fonlarında bu kadar mal olması hissenin yukarı gitmeyeceğini gösterir bence. Önceki yükselişte de fonların malı azalınca hareket oldu diye hatırlıyorum. Ancak şu da olabilir. Fonlar kısa vadede karı görünce satacağı için %10-15 yükselişte bu fonlar mal satar ondan sonra esas yükseliş gelebilir.

2. o kadar bilanço inceledim,iddalıyım
    bunlar yönetim ve pazarlama giderlerinden yüklenmese zarar gelmesi çok zor bir şirket. ama hep bilançoların kafasına buradan yüklenmişler.
    zaten maliye de 2010 ve 2016 da yakalamış. biri hala sorunlu 2016 da ise vergi matrah arttırımı yapmış.
    döviz kambiyo artısı olan nadir borçsuz ihracatçı şirketlerden.
    bunları neden yazdım. alacak varsa dikkatli olsun. çünkü bence tam kırılımda.
    f/k 6 lar da pd/dd 0.7 lerde. ölünün ölüsü değerlerde.
    şimdi ne olacak peki?
    ya yine yönetim ve pazarlama giderlerine yüklenip düşük bilanço göstertecekler ya da gerçeği.çünkü satışların yüzde 40-50 yakını ihracat. satış maliyet kalemlleri faturalu olduğu için o kalemlerle oynamak zor.
    peki niye böyle yapıyorlar? ya düşük vergi vermek için ya da tahtada ki son lotlara kadar toplayıp yeni rota çizmek için. ne diyelim artık Allah vicdan verirde gerçek bilanço gönderirler diyelim. yoksa değil zarar az kar bile olması imkansıza yakın bir şirket.
    f/k 6 lar da pd/dd 0.7 bu oranlarda borsa şirketi de yok gibi nerdeyse.
    yatırım tavsiyesi değildir.

3. Emeklilik fonları son 4 günde 42446 lot daha alım yapmış,profesyoneller yönetiyor,sonucunu bekleyip göreceğiz.Yamuk yapılmazsa öncü göstergeler tarihi rekora gibi..

4.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Emeklilik fonları son 4 günde 42446 lot daha alım yapmış,profesyoneller yönetiyor,sonucunu bekleyip göreceğiz.Yamuk yapılmazsa öncü göstergeler tarihi rekora gibi..
    Tarihi rekor geliyor ve fiyat 5.50 direncinde öylemi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kutpo'da bir film döndüğü kesin..Şaşkınlık ile hayret ile inat ile seyretmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki hafta 3. çeyrek bilanço gelecek. Bu ortamda gelecek olan bilançonun olumlu geldiğinde ne olacağı meçhul. Fakat olumsuz geldiğinde şu meşhur boşluğu doldurup hatta daha da aşağılara düşmemiz kesin gibi geliyor bana. .Fonlar nasılsa almaya devam ediyor. Aşağıdan da mallanırlar.

6.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Kutpo'da bir film döndüğü kesin..Şaşkınlık ile hayret ile inat ile seyretmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki hafta 3. çeyrek bilanço gelecek. Bu ortamda gelecek olan bilançonun olumlu geldiğinde ne olacağı meçhul. Fakat olumsuz geldiğinde şu meşhur boşluğu doldurup hatta daha da aşağılara düşmemiz kesin gibi geliyor bana. .Fonlar nasılsa almaya devam ediyor. Aşağıdan da mallanırlar.
    Bindik bir alamete gidiyok kıyamete valla allah sonumuzu hayır eyleye.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Çok önceden binmiştik, hayırlısı neyse o olsun diyelim. Ytd.

8. 30/04/2018 tarihli kap duyurusu

***DIRIT* *GOLTS* *ISBIR* *KUTPO*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

***DIRIT******GOLTS******ISBIR******KUTPO*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu )

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler DIRIT, GOLTS, ISBIR, KUTPO

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **
    DIRIT 1 DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S. E HAYRI AYHAN 10.725,000
    GOLTS 2 GÖLTAS GÖLLER BÖLGESI ÇIMENTO SANAYI VE TICARET A.S. E ISMAIL DEMIR 131,820
    ISBIR 3 ISBIR HOLDING A.S. E HÜSEYIN GÜNDÜZ 7,290
    KUTPO 4 KÜTAHYA PORSELEN SANAYI A.S. E MUSTAFA INTEPE 1.123,200

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır. (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/679807

Sayfa 384/913 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •