Special Days Image
Sayfa 4/913 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 25 - 32 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Gıderlerın son ceyrekte asırı arttıgı asıkar bunun bırıncı sebebı Kasım ayında acılan yenı fabrıkanın enaz deneme amaclı bosa calıstıgını dusunuyrum cunku bu asamada bosa harcanan enerjı bosa akan hammade ve calıstırılan eleman gıdelerı var 2017 ılk ceyreyınde bu gıerler bukadar olmayıp normal karını yazacaktır

Sent from my E5603 using Android mobile app

2. Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

Forum yönetimi tarafından düzenlenen ankete katılmak için;

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=582

3. Uzun zaman yuklu malla kutpoda bekledim. Ancak guvenim kalmadigi icin sadece 5000 birakip hepsini sattim. Simdi izliyorum ki hala yatirimciyi cildirtmaya devam ediyor. Bilanco beklentisi de zayif olan hisse kan kaybetmeye devam edecek gibi duruyor. 6,50 seviyesinden herzaman girilir. Ky nin kazancinda gozu olan butun patronlarin gozu ciksin. Bol kazanclar ytd

yılbaşından bu yana alanlar

satanlar

6. Malıyeye yollanan bılanco cok kotu her yatırımcı gıbı bende etkılendım elımdekı hıssenın uarısını 7.20 den sattım goruyorumkı ınsanlar hala korku ıcınde 6.95 lerden acımadan satıyor Mart 13 une kadar normal bılanco gelecek bu bılanco buyuk ıhtımalle 40 ve uzerı gelecek buarada hıssede 8 e gıden bır yolculuk olacak fakat kalıcı olacagına onanmıyorum SPK neden bu sacma bılanco gondeımlerıne musade eder bu sanaryoda korkup 7 lerden satan ky yazık degılmı. ERBOS cıktı benım bılancom su dedı EGEEN malıye yolladı uc GUN sonra normal bılancom su dedı en azından KUTPO gıbı sacmalayıp kafaları karıstımadı eger KUTPO nun normalıde kotuyse bunu bıan once acıklayın bu karısıklıga son verın

Sent from my E5603 using Android mobile app

7. Bu gün alıcı kademeler arasında kendini hissettiriyor.

Sayfa 4/913 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •