Sayfa 402/913 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Şaka gibi bir hisse bu kutpo hemde kamera şakası.🤪

Porselen sezonu başlamıştır beleşe.🤣

2. Derdı nedır bu kagıtın. Bıktırdın ama bırakmıcagız pesını.

3.  Alıntı Originally Posted by maharaj Yazıyı Oku
    şaka gibi bir hisse bu kutpo hemde kamera şakası.��

porselen sezonu başlamıştır beleşe.��
    hıc bır sey anlamıs degılım. O kadar da guvenıyordum bu kagıta.ınanılmaz bır durum ınanılmazz.ne yapıcagız bılmıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    hıc bır sey anlamıs degılım. O kadar da guvenıyordum bu kagıta.ınanılmaz bır durum ınanılmazz.ne yapıcagız bılmıyorum.
    2. Çeyrekte tarihi bir rekor kar bekliyorum lakin o bilançoya kadar ülkede neler olur bilemiyorum. Onun için sembolik bıraktım bakmıyorum bile.

5. Yaklaşık 2 yıldır düşüş trendin de olan KUTPO , aşağıdaki boşluğu doldurdu. Şayet burası zurnanın zırt dediği yer ise bundan sonra şayet memleket batmaz bilançolar da destekler ise yukarı çıkış devam eder.

6. herkese merhaba Temettü ile ilgili bir gelişme var mı? onu da iç edecekler galiba

7.  Alıntı Originally Posted by batırımcı Yazıyı Oku
    herkese merhaba Temettü ile ilgili bir gelişme var mı? onu da iç edecekler galiba
    Unutturmaya mı çalışıyorlar ben de anlamadım.
    Mayıs bitti, harekes dağıttı gitti ama bunlar daha ne zaman vereceklerine karar veremediler, dediğiniz gibi üstüne yatabalirler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by 059 Yazıyı Oku
    Heh yarın yükselir kesin saldırın, dolar biraz düştü, 5.80 ni yarın geçer ve soluksuz 7 yekadar gider, oradan kendini 9.20 in üstüne attı mı ver elini 12 TL belki de 15TL olur. Nasıl hoşunuza gidecek şekilde yazdım mı? Kağıdı düşürmek için kötü yazılar yazıyor diyip eleştiri yapanlara gelsin....ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Düşecek diyenlere bence de güzel cevap

Kazanın öleceğine inanıyorsunuz da doğuracağına neden inanmıyorsunuz

Sayfa 402/913 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •