Sayfa 452/913 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Dün kamçıyı yedi, At terli. Mola verdi😀😀😀
    6 üstüne bir atıversin, eşşek terilimi tersizmi bakmam, vurcem kırbacı, vurcem kırbacı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 'Bu pazar bizim için parlıyor'

Kütahya Porselen İhracat Bölge Sorumlusu Bekir Oğunday, ürünlerinin bu pazarda yer aldığını, amaçlarının ihracatı daha da fazla geliştirmek olduğunu vurguladı. Oğunday, "İkili iş görüşmelerimiz dolu dolu geçiyor. 13 ülkeden gelen misafirlerimiz bulunuyor. Hepsine kendimizi tanıtmaya çalışıyoruz. Görüşmeler yoğun ve hızlı geçiyor. Alıcılar gerçekten başarılı bir şekilde seçilmiş. Gelenler de hali hazırda ürünlerimizi satın alanlar bulunuyor. Bu pazar bizim için parlıyor. Buradaki ihracatımızı yüzde 30 oranında artırmak istiyoruz. Bu bölge, toplam ihracatımızın içinde yüzde 20’lik bir paya sahip" ifadelerini kullandı.

https://www.capital.com.tr/gundem/ak...rika-cikarmasi

3. Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Meclis Başkanı Nafi Güral, "2017 yılında Türkiye büyüdü. Bu gelişmelerin daha da artması için, hep beraber, kendimizi motive etmeliyiz" dedi.
    Bizi IMF’ye muhtaç etmek ve ekonomik kontrolü ellerine almak gibi bir düşünceleri, bir arzuları var. Bunda çok başarılı olabileceklerini düşünmüyorum. Ancak üzülerek görüyorum ki, bazı akademisyenlerimiz, son çeyrek için felaket senaryoları ifade etmeye başladılar. Benim akademisyenlerden bir ricam var, eğer böyle olumsuz bir durum söz konusu olursa, Türk iş Dünyası nasıl hareket etmeli. Onların bir reçete sunmalarını istiyorum, bilim insanları bu reçeteyi sunarlarsa, asıl o zaman görevlerini yapmış olurlar. Bunun dışında sadece durum tespiti var, çözüm önerisi yok ise ben bunları hiç ama hiç dikkate almıyorum" diye konuştu.
    "2018, çok başarılı ve verimli bir yıl olacak"

-----/////
    Yılllardır bu şirkrti hisseyi patronu takip ederim. Büyük patron cidden çok güzel konuşmuş. 2 kere zarar edip bol bol küfür etsemde))) borcu harcı olmayan ihracat yapan hep büyüyen yurt içi pazar payında kendi klasmanında Lider olan bir şirket.
    Büyük patronda, tam vatansever ve Reis in istediği tarzda konuşmuş.
    Bu yılın Kütahya Porselen içinde çok iyi geçtiğini ve geçeceğini belirtmiş.---///
    Ben yine de yoğurdu üflüycem.Hep güvendim, bikançolarda hep ters köşe yaptılar. Ya yönetim gideri ya pazarlama gideri uçuk yüksek geldi. Kar makaslandı. Bu sefer bilanço öncesi vericem. Sonra yine küfür ve zarar etmemek için)))
    Normal olması gereken fiyatı ne olmalı derseniz
    10 f/k ya göre şu an yarı yarıya ucuz;
    2 çarpı defter değerine göre 2.3 kat ucuz;
    Normal şekilde oralara gidebilir ama 2 yıldır 6-8 tl maliyetli çoğu son kalan ky lanet gelsin diyip 6-8 arası eğer oraları görürse basıp gider)))
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bu başlığı şu anda 10 kişi okumaktadır. (5 üye ve 5 ziyaretçi)

batırımcı, Kokadu, Liner, tolgaturk, venedik

Okuma sayısı yavaş yavaş artıyor hay maşallah

5. vay arkadaş bir anda bütün herkes gitti

6. Kutpo’nun bu bilanço beklentisi öncesi yukarı fiyatlamaları normal. Bilançoya güvenenler tutacak güvenmeyenler satıp çıkacak. 2 yıllıksüreçte 7 bilançodan 1 tanesi tuttu. Yani karne kötü. Gelecek olan 8. Bilanço olacak. Matematiksel oran diyor ki bilançoya bırakma işi sat git. Yakalandınmı yanarsın. Diğer şık tut riske gir ya tutarsa😀😀😀. Varın siz karar verin. Ytd

7. Seans açılmadan yazdğım yazı yorumsuz.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Besili öküzümüzün bugün en az eksi 2 yapmasını bekliyorum.
    Yanılt beni bir kez olsun oturan boğa hadi göreyim seni.

Sayfa 452/913 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •