Sayfa 502/913 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 7298 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

Acar aldığı hisseleri satıyor baskı oluyor , elinde 20 000 lot kaldı.
    KY bile baskılıyor hisseyi
    Spekülatörler bu kadar cahil olmasalar bilançosuna bakıp çekerlerdi yukarıya.

2.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Acar aldığı hisseleri satıyor baskı oluyor , elinde 20 000 lot kaldı.
    KY bile baskılıyor hisseyi
    Spekülatörler bu kadar cahil olmasalar bilançosuna bakıp çekerlerdi yukarıya.
    En kıytırık, borçlu, batık şirketler bile 10-15 kademe yapabiliyorlarke bu uyuz hep aynı yerde. Haliyle al-sat hissesi de değil.
    Atmışlar bistin içine ne ilgilenen var ne de bakan. Temettüye bile herhalde 31 aralıkta verecekler, ayıp yahu ayıp, kasanda dünya kadar geçmiş yıl karları var, temetüye nisan mayısta herkes verdi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    En kıytırık, borçlu, batık şirketler bile 10-15 kademe yapabiliyorlarke bu uyuz hep aynı yerde. Haliyle al-sat hissesi de değil.
    Atmışlar bistin içine ne ilgilenen var ne de bakan. Temettüye bile herhalde 31 aralıkta verecekler, ayıp yahu ayıp, kasanda dünya kadar geçmiş yıl karları var, temetüye nisan mayısta herkes verdi.
    Bekler bekler hepsinin bir yılda yaptığını 2 ayda yapar.
    Daha önce 4 liradan 9 liraya gitmesi 2 ay sürdü

4. 3 liradan 4 liraya gelmesi de 8 sene

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. "Yatırım amaçlı hisse seçiminde sadece temel analiz yeterli midir" sorusunun cevabını ders niteliğinde bizlere (en azından bana) öğreten bir hisse...

Bazı hisseler ve patronları hakkında bu şekilde tecrübe ediniyoruz maalesef.

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by kuzey Yazıyı Oku
    "Yatırım amaçlı hisse seçiminde sadece temel analiz yeterli midir" sorusunun cevabını ders niteliğinde bizlere (en azından bana) öğreten bir hisse...

Bazı hisseler ve patronları hakkında bu şekilde tecrübe ediniyoruz maalesef.

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.
    Ben de öyle düşünüyorum.
    Temel olarak uygun olan bir hissenin patronu hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir.
    Kasasında 214 milyon geçmiş dönem karı varken, kuruşluk 2017 temettüsünü hala yatırımcısına dağıtmaması bile ipucu verir patron hakkında.
    Temel + Patron...
    Biz temelcilerin işi çok zor, patronların özel hayatlarını takip etmemiz lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ben de öyle düşünüyorum.
    Temel olarak uygun olan bir hissenin patronu hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir.
    Kasasında 214 milyon geçmiş dönem karı varken, kuruşluk 2017 temettüsünü hala yatırımcısına dağıtmaması bile ipucu verir patron hakkında.
    Temel + Patron...
    Biz temelcilerin işi çok zor, patronların özel hayatlarını takip etmemiz lazım.
    Türkiye'de bireysellerden bile adaletli vergi alınmasında büyük sıkıntı yaşanıyorken şirketlerin dürüst şekilde hareket etmelerini beklememek lazım. Halka açık şirketlerin %90'ında güvenilirlik yok. Bu da onlardan biri.

Ancak yine de üçüncü çeyrek bilançosunu merak ediyorum. Sadece kur farkından 7 milyon civarı ekstra kar gelecek. Hiç yazılmayan karton ambalaj şirketi de bunun bünyesinde. O kısımda da ciddi fiyat artışları oldu. Bakalım nasıl bir mali tablo gelecek?

8. Hiç üretim durdurmuş mu acaba?

Sayfa 502/913 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •