Sayfa 51/913 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. yoo satan buldugu her alıcıya veriyor. batan gemiden mal kaçırır gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    mal toplayanlara selam olsun belli ki birileri refaranduma kadar mal satacak hayırlı cumalar

3. Düşüncem beni bağlar, U dönüşü yakındır...YTD😈😈😈

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Mal verecek olan çeker yukarı sonra isteyene verir. Bizim şimdi yaşadığımız sineğin bacağındaki yağ mevzuatı. Endekste genel düşüş olmazsa umut var😇😇😇YTD. Hayırlı Cumalar...

5. Bu esnada elinde mal olanlar şanslı ve cesaretli iseler üsten satıp alttan alabilrlerse üç beş lotlarını arttırmalıdırlar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kendimce düşüncelerim. Nisan-Mayıs-Haziran...😈😈😈

6. 2016/09 ve 2016/12 bilançolarında uçanların ve sonrasında kaçanların kalmadığı, 2016 yılının Şubat-Temmuz arasındaki ıssızlığına döndü tekrar Kutpo forumu.
    Eğer matrah artırımdan kaynaklanan ve 2017 yılında ödeyeceği 3 milyon vergiyi ilk çeyrekte ödemezse, Kutpo'nun 2017/03 bilançosunda 100 milyon hasılat ve 8,5-10,5 arasında net kar bekliyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir, yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir.

7. maşaalalah maşaallah u dönüşü yapacak yorumları gelmeye başlamış. yakında sert yukarı hareket yapacak gibi ifadeler de gelmeye başlar mı acaba.. kafamda tuhaf sorular..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    ya düşmez çıkarsa biz sattıktan sonra...
    Acemilik dersin geçersin kardeşim😄. Şaka tabii, Evet 6.58 stop veriyor ama bunun altında bir kere kapanış yapmış. Takip ettiğim uzman kişi ve bazı araci kurumlar 6.58, 6.56 ve 6.37 diyor destekler için. Geçen 1000 lot satış girdim 6.58 e 3 lot işlem gördü. Almak isteyen tabi ki daha aşağı istiyor ama genel bir düşüş olmaz ise bence almak isteyen daha yukkarıdan alabilir diyorum. Benim beklentim daha yukarilar ve özellikle de iyi bir bedelsiz sermaye artışı. Sabrın sonu selamettir. Burada yazdıklarım kendi düşüncelerim beni bağlar bana güvenip karar almayın, Kesinlikle yatirım tavsiyesi değildir.😈😈😈

Sayfa 51/913 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •