Sayfa 512/913 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by mescil Yazıyı Oku
    Aylık b azda halka arzından beri Kutpo/XU100 grafigi
    Sürekli endekse göre bir yere değip geri dönmesi inanılmaz.
    yani...grafiklerden anlamıyorum ne diyor neyi anlatıyor?3 lira olurum bak,kızdırmayın benimi demek istiyor,onun bunun çocuğu kütpo.....tşk kardeşim(2008 yılında savunma sanayi alaydım şimdi 2 trl param olacaktı ah eşşek kafam ah)ytd

Maalesef ilgisiz bir gün daha sektörün diğer hisseleri de düşüyor bir süredir olduğu gibi... Dövizi var burcu az karı artmış dedik ama ipin ucu pstun elinde.. Allah mahçup etmesin inşallah yükselsin bir an önce

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

47 milyon ertelenmiş vergi var şunu bir silseler devlet her türlü desteği veriyor malum patron böyle bir talebi olmuşmudur acaba yada olacak mı..

teknik bozulmak uzere. gunlukte dibinde. temel degerleri guzel. handikap patron. yil sonuna kadar dogalgaz zammi etkisini gormeyiz. ihracat ile sikintiyi cozeceklerini dusunuyorum cunku cok ucuz kaldik tl.nedeniyle

Şirket geri alım yapsa bari başka alıcı yok ne rezil gündür dökülen dökülene

6. Ey uzunburun nikli kişi ben sana ne diyeyim ALLAH vesin cezanı satacağım sıralarda çıktın ortaya...
    bu çamurdan gelecek hayır gelmesin bu gün bir kısım sattım bu hafta satıp kapatacım amk kütposunu.bir daha 30 senetlerinden başka hiç bir hisseye bulaşmam çok ağır bir ders aldım geçen 10 yılımamı,kaybettiğim parayamı yanayım.dilerim yok olursunuz NG güral ailesi.YTD
    hoşçakalın

7.  Alıntı Originally Posted by Phantom Yazıyı Oku
    Son dört çeyrek yurt dışı satışları yaklaşık olarak sırasıyla;
    7,9 Milyon$ 2017/2
    8,7 Milyon$ 2017/3
    7,7 Milyon$ 2017/4
    7,3 Milyon$ 2018/1
    2018 yılını benzer performans ile kapattığında yaklaşık 32 Milyon$ ve kur 4.5 düşünüldüğünde
    Yurtdışı satışlar 2017-2018 karşılaştırmasında 107,5 Milyon TL den 144 Milyon TL ye çıkacak bu da yaklaşık 35% lik bir yükselişi getirecek. Tabii kurun ne olacağını kestirmek güç.
    2017 ve 2018 başında katılmış oldukları fuarın pozitif etkileri diye düşünüyorum.
    Dampingin yurtiçi satışları olumlu etkileme ihtimali de düşünülüp, satışlar baz alındığında geçmiş dönemlere göre sanırım rekor yılı olacaktır.

Asla Yatırım tavsiyesi olamaz.
    Hayırlı Ramazanlar olsun.
    Geçen yıl gözönüne alındığında en çok yurtdışı satış 3. Çeyrekde olmuş.
    Ben, hisse fiyatının zamanı geldiğinde hak ettiği yere geleceğine inanıyorum.
    2016 da Çıkış yaptığı zaman da şaşırtmıştı, belki de 3. Çeyrek karı ile yeni bir hareket başlayacaktır. Hayırlısı diyelim.
    Bu arada daha önce yazmıştım, gerçi çok uzak görünebilir ama 1,95$ olmasını bekleyeceğim. Çünkü maliyetim bu.
    Ytd.

8. Sanırım 3. Çeyrek yurtiçi satışları çok daha önemli ve stokların azaltılıp azaltılamadığı.
    Yeni yatırım kararının detaylarını bilebilseydik geleceğe yönelik daha iyi yorum yapabilirdik.
    İyi akşamlar.
    Ytd.

Sayfa 512/913 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •