Sayfa 566/913 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Hocam yanlış zarf atıyorsun. Ben bir gün hisselerimi satarsam istediğim yerden , görüntüsünü aynen yapıştırırım için rahat olsun. O zamsn ne olduğunu anlarsın 👍

2.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Hocam yanlış zarf atıyorsun. Ben bir gün hisselerimi satarsam istediğim yerden , görüntüsünü aynen yapıştırırım için rahat olsun. O zamsn ne olduğunu anlarsın
    İnşaallah üstad,hisselerini istediğin fiyattan satabilirseniz, görüntüye gerek yok.Ama bu tahta çürük bunu bilmeniz gerek...az çok yıllardır analizlerimizi görüşlerimizi,uygun olan lisanla elimizden geldiğince anlatıyor, aktarıyorum,asla kimseye de zarf atmışlığım yoktur,hep ortaya konuşmuşumdur, patronlar hariç ...neyse borsa zaten onumuzdeki bir dönem topal ördek misali olacak gibi duruyor.dikkatli olmakta fayda var herkağıt çıktığı yere geri gelme potansiyeli vardır. Ytd...!!! İyi haftasonları...

3. Hocam ben Kutpo’ya inandığım için girdim. Darbe öncesi aldım ve yükselişi yakaladım. Uygun bir yerden çıkıp 3-4 ay sonra tekrar aldım. Bu sefer de aşağı çakılışı yakaladım. Düştükçede topladım. Hisseye güveniyorum. O yüzdende kendi gücüm oranında hisseye ortak olmaya çalışıyorum. Borsa da bir çok batık şirket varken Kutpo gibi bir hissede olmak beni korkutmuyor. Mutlaka bir gün ekonomiler düzelip satışlar arttığın da fiyatlamasını yapacaktır. Tek bildiğim gerçek Kutpo’dan kar ederek ayrılmak.

4. Hisse de olması gereken rakamlar bunlar değildir hisse ucuzdur sermayesi düşük her sene sermayesi kadar kar aciklayan nadir şirketlerden. Pddd 1 in altin da olmaması gerekir ama borsa bazen fiyatlamiyor zamanı geldiği zaman kimse de durduramaz 9 lu fiyatlara çıktığı gibi sadece güzel haber gelmemesi hisseyi bu fiyatlara çekmiştir borsada çoğu şirket aynı durumdadır hisse bir çok şeyi fiyatlamisır. Tek fiyatlamayan sirketin üretimi durdurması hisseyi 5.40 fiyattan aldım ama hisse her yükseliş hareketinde %50 satış girdim sattığımı düşük fiyattan tekrar aldım en son 4.25 fiyattan aldım maliyetim 4. 45 dustu matematik asla yanılmaz 2×2=4 sirketin en büyük aynası bilançosu dur tek emin olduğum şirket hissesi alırken bakılması gereken yerdir

5. Her şeyin ilacı zaman. Ne acılar ne kederler geldi geçti. Buda gelip geçecek

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    4.15 altına kapatması gerekir 2 gün ozaman senin dediğin fiyatlara gelir ama hacım düşmüş alan satan az ilk 10 kademe 12 bin alıcı li 25 bin satıcı li
    Dedigim gibi 4.15 önemli onun altında kapatmadigi sürece yön yukari .4.16 dan döndü

takıntılı olduğum üçlemeden sonuncusu budur...hadi Gürallar olm. 3.99 u gösterin de bunu fulleyeyim. bak suriye'ye operasyon felan olacak ) şaka bir yana 3.99 görürse fullicem. gerçi gelecek sene için bilançodan umdum yok...millet aç porseleni napsın...ihracat tek çıkar yol

8.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    takıntılı olduğum üçlemeden sonuncusu budur...hadi Gürallar olm. 3.99 u gösterin de bunu fulleyeyim. bak suriye'ye operasyon felan olacak ) şaka bir yana 3.99 görürse fullicem. gerçi gelecek sene için bilançodan umdum yok...millet aç porseleni napsın...ihracat tek çıkar yol
    Bu hafta önemli benim beklentim patronun 4 20 civarı hisse almasıydi ama almadı alış kademeliri bostu 4.22 deyken 4.20 ye satış girdim 2 bin ama robota baglamislar sanırım hemen saniyesinde alıcı geldi ve 50 tl zararla yerine koydum. Şu fiyata gelsin alırım hikaye hisseye guveniyorsan kademeli alırsın senin fiyatlara gelse bu sefer biraz daha aşağı insin falan dersin. Hiçbir zaman tabandan alamazsin tavandan satamazsin en iyisi kademeli alış satış suan için hissede zararim yok hisse düşerken bile para kazanırsınız sadece sattigin hisseyi düşük fiyattan yerine koymayı bilirseniz artı para yanınıza kar kalir lot miktarı aynı kalmak sartiyla

Sayfa 566/913 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •