Sayfa 598/913 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Ne dedik , Kutpo bu başka bir şeye benzemez. Adamı inim inim inletir. Çilehaneye hoş geldiniz �������� bizde siz gibiydik geldik gördük����
    Hoş bulduk. Bugün güzel bir hareketle iyi prim yapan adel hisseleri ile vedalaştık ve kutpo da takviye yapmaya devam ettik. Sayın Venedik in dediği gibi çilehade de çile çekmeye geldik. İnşallah buradan çilekeş olmadan ayrılmak nasip olur.

2. Citinin alımları devam ediyor. günlük 15000-20000 bandında alımlar yapıyor. Hayırlısı bakalım.

3. Helal olsun garantiye kişilikliymiş, teptiye tepki veriyor,krizmi var düşer,ortam normalleşince oda normale döner...ya bu fakir kuyruğu kesilmiş,tüyleri dökülmüş eşşek gibi...yem dahi yiyemiyor...

4. Sanki borsayla yukselmis gibi birde borsaya duzeltmesini yapıyor haber gelmeden gitmeyecek Citi de dağınık mali toplayacak gibi ama emeklilik te bos durmuyor sürekli mal çıkmaya basladi

5. Avrupa merkez Bankası yüzde 0 olanfaiz oranlarını sabit tuttu o zaman bu fonlar için 0 (sıfır) dan büyük her oran kardır...dilim döndüğünce anlattım...ytd...!!!

Nasıl verdiler borsa yükseliyor diye zıplayanlara diyorum size yazın ceo nun twitterna adam uyuz olsun onlar yapıyor bunu .. Ama alacaklar hisseyi Allah ın izniyle bunlar klasik oyunlar .. Psikolojimize oynuyor çok net sizde onlara oynayın döşeyin twiti ben çekinmeden yazdım onlar utansın

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Adam aynı zamanda genç iş adamları konfederasyonu başkanı boru değil tepkiyi alır yani

8.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Adam aynı zamanda genç iş adamları konfederasyonu başkanı boru değil tepkiyi alır yani

Adam derken...!ytd...!!!

Sayfa 598/913 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •