Sayfa 629/913 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Niye çıkamıyoruz kağıda bağlanacak değiliz ellam

2.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bu koğuş enteresan, girişi var ama çıkışı bulan olmadı yeni geleceklerin haberi olsun.
    Şöyle bir algı var, "kağıt kötüleniyorsa çıkış yakındır" ama bunda böyle olmadığını bilmeleri gerekir...inanmayan gelsin koğuşa misafirimiz olur,alır hayat dersini çıkar gider...

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    @erkangural erkan bey #kutpo dolar bazında 0.85 cent ile 1997 fiyatında kütahya porselen 22 yıldır hiç mi büyümedi, ülkemizde onca yaşananlara rağmen kişi başı gelir bile dolar bazında 3 kat artmışken!!! Yatırımcınız olarak size olan umutsuzluğum had safhada ne denir bilmiyorum...

Bu akşam yazdım inşallah sorumluluk alırlar hisse fiyatı tamamen yöneticilerin sorumluluğundadır..

Lenovo p1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben de takip ettim sizden başka patrona yazan yok twitter da, tebrikler. Inşallah ses getirir

4. Hiç bisey olmaz bakarım çıkmıyor çakar çıkarım elden bırakırım iyimi

5. Geçen malı bana kaptırınca si,,,,,it gibi bi yukarı bi aşağı yiyorsa 19 bin alış yazıp sıkılıyor ayıptır oğlum adam gibi yukardaki boşluğu al ayt degildir

6. 4.45 desteğini bugün teyit ederse,ilk büyük hareketi 4,60 ytd...!!!

Alıntı Originally Posted by cerit71 Yazıyı Oku
    ben de takip ettim sizden başka patrona yazan yok twitter da, tebrikler. Inşallah ses getirir
    İnşallah paydaşım inşallah.. Yeter artık biraz rahatsız olsunlar bu yüzden burdan herkese sesleniyorum yazalım ceo ya yada retweet like falan adam baya aktif biri tepki verir bizi de düşünür belki... Bol kazançlar

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Katır bu sefer giderse zirvesini katlar gibime gelir,ama önceki gibi kısa süreli olmaz...ytd...!!!

Sayfa 629/913 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •