Sayfa 664/913 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. KY’da ne kadar hisse olacak ki?
    Önce fonlardaki %20 nin demokles kılıcı gibi sallanmasının son bulması lazım. Onlarda zararda.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Emeklilik fonları çakıldı. Geçen haftalarda 400-500 bin lot arası çıkış oldu. CITI mallandı. Ufakta olda dipten bir dalga geliyor. Çok acele etmiyorlar. Ky cıda %2 -3 arası hisse olduğunu düşünüyorum. Bir kaç kişide toplu diğerleri dağınık gibi geliyor bana. Özellikle eskilerde var mal.

3. hissede karakter sorunu var bir türlü çözemedim yıllarca beklenecek bir hissede olmayacagı aşıkar bu şirket sahipleri ile olmaz bakış açıları belli ya bizleri gereksiz görüyorlar yada yıllarca süründürüp elimizden almak istiyorlar bu bilanco havada karada alınır belentiyi oluşturmakta kolay bizim sıkıntımız yönetim tahyada ya ali cengiz yapıyorlar yada saldım çayıra mevlam kayıra diyorlar bu zihniyette bizi bu halde tutuyor kar vermek istemiyor bize dağıtım oranı düşük adam bizi fazla görüyor yada görmezden geliyor

4. birileri mal toplarsa gider onun dışında bu patronlardan bir halt olmaz

5. Fincana kulpu da taktın hadi şimdi gidebileceğin yeri göster bana. Cumaya kadar 5 üstüne at. Söz ver bana

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by seydalist Yazıyı Oku
    Fincana kulpu da taktın hadi şimdi gidebileceğin yeri göster bana. Cumaya kadar 5 üstüne at. Söz ver bana

Kardas bunda fincan degil semsiye sapi doldur bosalt formasyonu var

7. Deme öyle.. 12 gün önce 4.36 dan giriş yaptım. An itibariyle 4.65 dünyada kaç tane yatırım aracı var oniki günde yüzde 7 kazandıran.

8. Kardas...sende haklisin
    Sana fincanda kopuklu kayfe...
    Nicedir bekleyen bize de semsiye sapi dusmus..Nasipten ote formasyon yok

Sayfa 664/913 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •