Sayfa 675/913 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by olmaksa Yazıyı Oku
    isterseniz sirketin yatırımcı ilişkilerini arayın adamın sana yaklaşım tarzından anlıyorsun adam nerdeyse ne arıyon yürü git lan diyecek adam müsafirim geldi dedi telefonu kapattı çaya arkadaşı gelmış
    Bende bir iki yil once aramistim
    Zaten o kadar kurumsalki Kurumsal diye bir birimi yok..varsada ben bulamadim..muhasebeden bu isle ilgilenen !! Kisiye bagladilar...vatandas bir yil yatan hisseyi gecen ay %2 cikmistiya demisti..zaten ayni gun dusmustu....

2. Ilk defa bilanço ya tepki vermedi hareketin olmadığı yerde bereket te olmuyor 5 aylık getiri 0 yukselenleri saymiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Ilk defa bilanço ya tepki vermedi hareketin olmadığı yerde bereket te olmuyor 5 aylık getiri 0 yukselenleri saymiyorum
    nasıl vermedi? 9 aylıkta 5,80 den başladı 4.10 indi daha napsın kitapsız...yukarımı vermeliydi tepkiyi he he çok beklersiniz ya süzme salak patron değilmi?her zaman demişimdir bu kağıttan bi mok olmaz takılan bekler kalır zararı kurtarsam maliyetime gelsede ittir olup gitsem diye benim gibi ama çoookkk hatta yıllarca beklerrrrr....

Guzel seviyorlar bugun😂

5. 9 aylık Bilanço öncesi ve sonrası hareketler sertti aşağı yukarı şimdi durağan yani hareket olmuyor kazanç ve kayıpla olmuyor sırf bu yüzden dün ve bugun 6000 bin lot sattim yukselmeye hisse en ufak borsa hareketinde düşer
    Haber gelmeden tahtayı aylarca taşımak mantıksız haber düşsün %20 pahalı alırım zaman kaybetmem

Yazın sema gural a paydaşlar ahlaksızlar para yiyiyor biz cefa çekiyoruz... Bela okuyacağım tutuyorum kendimi

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bugün işlem yapanlara baktığımızda geçtiğimiz aylardaki gibi Gedik ve Angus ortaklığı seyredebiliriz önümüzdeki günlerde.Aşağı basmanın sebebi bu olabilir mi?
    YTD!!!

8. Adam yedirmeyeceğim diyor. Bu kadar basit. Ver diyor bana o aldıklarını diyor. Biz vermedikçe oda götürmüyor

Sayfa 675/913 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •