Sayfa 681/913 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
    Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol;
    Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol.Rıhtımda kalanlar bu seyahatten elemli,
    Günlerce siyah ufka bakar gözleri nemli.Biçare gönüller. Ne giden son gemidir bu.

2. VENEDİK kardeş ben gidince şair olmuşun hayırlı olsun!
    hani derler ya "arada serbest bırakacaksın kızı dönerse senindir,dönmezse zaten hiç senin olmamıştır"benimkisi bir aşk hikayesiii yani
    pozisyon değiştip %70 bist-%30 döviz/altın oranını tam tersine dönüştürmeye karar verdim,ne dersin?sevgiler

3. Üstad, inan Kutpodan çıktığına üzüldüm. Belkide yapmamız gereken buydu çok zamandır ama ben yapmıyorum. Bugünkü hareketi görünce şair olmak geldi içimden😂😂😂. Pozisyonunun mantıklı. Umarım beklentilerini karşılarsın. Ben ya herro ya merro’culardanım. O yüzdende yullardır sürünüyorum😀😀. İşin gırgırı bir tarafa nasipten ötesi yok. Varsa burda bize bir nasip bizi bulur. Umarım sende bulursun. 👍

4. Cuma gunu ciddi bir alis oldu mu?
    Yoksa al sat ile islem hacmi mi yapildi?
    Ciddi bir alici varsa pazartesi ile devam etmesi gerek...hisseyi 1..2 hafra once alan icin iyi bir kazanc...muhtemelen cogu da cikmistir...ama endeks 90 binde 4.65 den alan icin hisse halan ucuz...

5. Bu hissede uzuncuların hepsi ciddi zararda. Maliyetleride 7-8 TL arası bu fiyatlar uzuncuları kurtarmaz. Çok uzun bir yol var önümüzde. Uzuncuların heyecanlanacağı yerler değil buraları.

6. Kutpo adel gibi temeli iyi olan hisselerde uzuncu çok . Tahta yapıcılar da bunu çok iyi bildiklerinden biz uzuncuları bezdirmeden hedeflenen fiyatlara kolay kolay getireceklerini sanmıyorum. İnşallah dediğim gibi olmazda uzuncular da ekmek yer. Beklediğimize değer. Ytd.

8. Sn cefaks teşekkürler paylaşım için. Citi 70 bin lotu boşaltırken fiyat yükseldi. Devamını diliyoruz 😂😂😂 oysaki hep onlar gelsin diye dua ediyorduk😂😂😂

Sayfa 681/913 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •