Sayfa 689/913 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

yılbaşından bu yana takas

yılbaşından bu yana pasta

4. Kutpo da frenler patladı. Pala sazı eline aldı, hem çalıyor hem söylüyor. Delikanlısı gelsin alsın diyor. Sanki bedavaya dağıtıyor. Yine sessizlik çökmüş bu köye.

5. Evet zurnanın zırt dediği yere gelgik. Şimdi sıra NAFİ ağada. Sahnelere dönüşü muhteşem olacaktır. 👏👏👏

6. Sanırım NG kendi sorunları ile meşgul.
    KP’nin diğer NG şirketleri lehine ipotek ve kefalet kararı alması durumu gösteriyor.
    Önceki krizlerde bu yola gittiğini hatırlamıyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Ekonomik kriz birde şindi şirket içi kriz mi? Zaten fiyat çöp seviyesinde ne kriz olursa olsun. Kutpo gereğini yapar. Yarın 4TL altını bir gösterecek gibi. Bakalım neler olacak.

8. Pek çok diğer şirkete göre çok daha iyi durumda olduğunu düşünüyorum.
    Genel Kurul gündeminden anladığım ; büyük olasılıkla bankalara verdikleri teminatları arttırmaları gerekiyor. Belki faiz ödemeleri/devam eden yatırımlar vs daha büyük kredilere gerek duyuyorlar.Belki de kredilerini çevirmek için ek teminat talep edildi.
    Tabii bu işler için halka açık şirketi kullanmaları ne derece doğru bilemiyorum. Yasal olarak sorun olmadığı kesin de ; şirketten teminat vereceklerine şirket hisselerini teminat vermeleri daha makul ve uygun olurdu.
    Tabii bu yorumlar hiç bir şey bilmeden; genel kurul gündemi, piyasa koşulları vs üzerinden yapılıyor. Belki de KP’ye kazanç getirecek bir işlemdir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 689/913 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •