Sayfa 719/913 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Kalan tozlari da almak icin hacimle islem yapip yukari cekip satis firsati mi verecek?
    Yoksa boyle dusuk hacimle islem yaptirmadan olu numarasina devam mi edecek?
    Bir karar vermek lazim...

2. 13 kademe aşağı yukarı yapıp aldığı mal 2 bin lot

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bugun twitter da biri paylasmis orge de emekli fonu son 3 ayda 2 milyon lot almış dün bütün lot lari devretmis kutpo da aynısını yapabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bugun twitter da biri paylasmis orge de emekli fonu son 3 ayda 2 milyon lot almış dün bütün lot lari devretmis kutpo da aynısını yapabilir

Kutpo da son haftalarda yapılan işlemlerin bir sebebi var ama ne zaman haber gelecek bakalim

5. Geçen gün yazmıştım bu konuyu. Benimde tahminim bu yönde. Bu kadar lotu böyle sığ bir tahtada satabilmek için uzun ve yükselen bir fiyat hareketi ile yapabilirsiniz ancak. Kutpoda bir film dönecek. Filmin patlaması çok uzaklarda gibi gelmiyor bana. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Geçen gün yazmıştım bu konuyu. Benimde tahminim bu yönde. Bu kadar lotu böyle sığ bir tahtada satabilmek için uzun ve yükselen bir fiyat hareketi ile yapabilirsiniz ancak. Kutpoda bir film dönecek. Filmin patlaması çok uzaklarda gibi gelmiyor bana. Ytd
    Patrona veya yabancıya devredebilir yoksa patron bu kadar lotu alması tek seferde bu tahtada mümkün değil eskisi gibi olmuyor devre kesme ve ve bist şirketten açıklama istiyor

Yabancı ise alima geçince %3 unu alınca 5 li rakamlar hemen görüldü

Kimse bu fiyatlardan mali vermek istemiyor kademeler boş hisseyi yukarı çekmek isteseeler de hisse toplayamadikalari görülüyor çok komik hacimlerler le günler geçiyor

7. Ben daha önce de yazdım, hissi olarak düşüncem bu yönde . Dagitmadigi temettü paralariyla semaye arttırımına gidebilir. Geçen sene ters köşeye yatırdılar bizleri. Bedelsiz hisse haberi bekliyorum. Bu ana kadar olan anormal hareketler sonunda muazzam birşey olacak.

8. Büyük eller oyuna girmediği sürece bu hacimler ile bu kadar olur.

Sayfa 719/913 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •