Sayfa 738/913 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Sayın Venedik, bildikleriniz karşı tarafın anlayabildigiyle sınırlıdır, hatırlatırım. Umuma açık bir portalda her türlü vatandaşa denk gelebilirsiniz. Bence biz işimize bakalım. Ali cengiz oyununa devam ediyorlar. Ben de alış yapıyorum ufaktan bu rakamlardan.

2. Sn Abrakadabra, çok uzun zamandır hisseyi taşıyorum. Kutpo benim için iyi bir şirket. Ben hisseye inandığım için her yerden alıcıyım gücüm oranın da. İnşallah bizi yanıltmaz.

Alıntı Originally Posted by Abrakadabra Yazıyı Oku
    Sayın Venedik, bildikleriniz karşı tarafın anlayabildigiyle sınırlıdır, hatırlatırım. Umuma açık bir portalda her türlü vatandaşa denk gelebilirsiniz. Bence biz işimize bakalım. Ali cengiz oyununa devam ediyorlar. Ben de alış yapıyorum ufaktan bu rakamlardan.
    Güzel kardeşim elbette herkesin önce kendi cebi.
    Lâkin arada 1.5 sene kayıp varken.
    F/K sı şu PD/DD bu diye bir hisseye atlanmaz!
    Sayın Venedik burayı adam akıllı bellemiş olabilir.
    Benim kendisi ile bir sıkıntım yok.
    Yazmamaya özen göstereceğim bundan sonra.
    Sadece bir şartım var.
    Oda nickini ezberlediğim ve yatırımcılara zarar verecek olan kişiler ile olan yazılarda.
    Buyrun meydan sizin...

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sn kafkas26, kardeşim. Buraya istediğini yazabilirsin burada sorun yok. Fakat yazılanları iyi okuyup anlamalısın ilk önce. Çok ‘u , yok okuyup ona göre cevap verirsen olmaz. Buraya yazmaya başlar başlamaz kişileri yatırıcılara zarar veriyorsunuz, yanlış yönlendiriyorsuz gibi hiç bir temeli ve delili olmayan bir şekilde Halkman’liğe soyunursan bir garip oluyor. Ortada böylede bir durum yokken. Bu meydan er meydanı. Bilgisi, fikri, olan herkesin meydanı. Ne senin ne bizim. Yanlış taraftan giriyorsun olaya. Biz nacizane iyi niyet ile bir şeyler paylaşıyoruz burada. Birilerinin borazanlığını yapmıyoruz. Kimseyede saygısızlık yapmıyoruz.

Sen bir hata yaptın bırak başkaları yapmasın.
    Az yaz ama öz olsun.
    Benimde sana tavsiyem bu...
     Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn kafkas26, kardeşim. Buraya istediğini yazabilirsin burada sorun yok. Fakat yazılanları iyi okuyup anlamalısın ilk önce. Çok �u , yok okuyup ona göre cevap verirsen olmaz. Buraya yazmaya başlar başlamaz kişileri yatırıcılara zarar veriyorsunuz, yanlış yönlendiriyorsuz gibi hiç bir temeli ve delili olmayan bir şekilde Halkman�liğe soyunursan bir garip oluyor. Ortada böylede bir durum yokken. Bu meydan er meydanı. Bilgisi, fikri, olan herkesin meydanı. Ne senin ne bizim. Yanlış taraftan giriyorsun olaya. Biz nacizane iyi niyet ile bir şeyler paylaşıyoruz burada. Birilerinin borazanlığını yapmıyoruz. Kimseyede saygısızlık yapmıyoruz.
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hocam alemsin vesselam. Hata dediğin yerde ne işin var çözemedim. 😂.

Sayfa 738/913 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •