Sayfa 760/913 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Kütahya İnşaat sektörü ile ilişkisi yok mudur?

Tüm çimentolar yükselirken

Kütahya da sadece tık var.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    İşçiler öğle paydosunda çaylarını Kütahya Porselen Mitterteich(TM) ile yudumluyorlar, inşaat istihdamı artmadıkça pozitif etkisini görmeyiz.

2.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Kütahya İnşaat sektörü ile ilişkisi yok mudur?

Tüm çimentolar yükselirken

Kütahya da sadece tık var.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Inşaat sektörüne nerden bağladığız her taş toprak inşaatmi yapıyor şirketleri iyi araştırın
    Otellere cafeler e restorant yemek sanayi düğün yapacaklar a tabak çanak fincan ve süs eşyası yapıyor

3. Piyasa ve tahta yapıcı Kutpo için yol almaya başladı. Hisseyi götürebilcek mala sahip ise bu yükselişin devamını bekleyebiliriz. Biraz daha yukarı seviyelerde çok yüksek işlem hacimleri ile karşılaşmamız olası. Ytd

Vay yavrum vay.
    Maşşallah çok üretkensiniz
    Hayaller.paris..

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kütahya Porselen yurt içinde, kalitesi, marka bilinirliliği, ürün çeşitliliği ile lider konumunda. Yurt içinde gelebilceği noktalara ulaşmış durumda. Bu neden ile yurt dışı pazarında daha çok yol almaya odaklanacaktır. Yeni pazarlar bulmak ve satışlarını daha çok arttırmak için. Şirket için bu yeni hedefler ve yeni hikayeler demek olacaktır. Bu yönde atılacak her adım hissenin olumlu yönde önünü açacaktır. İç ve dış ekonomik, siyasal, jeopolitik gelişmeler mutlaka hissenin fiyatı üzerinde baskı oluşturacaktır. Ytd.

6. Hissenin çok ucuz olduğuna inanıyorum.

Teknik olarak da orta uzun vade şu şekilde bir trend içinde gibi duruyor bana göre.

https://imgyukle.com/i/kutpo.EJyvJ6

7. Grafik için teşekkür ederiz.

8. Bilançoya kadar mal kapma operasyonu, endeks çıkarken çıkarma, düşerken en önde git! Süper Strateji! Yemezler YTD

Sayfa 760/913 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •